"Örnek bir üst geçit olacaktır”

"Örnek bir üst geçit olacaktır”
Kütahya'nın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa İça, "Ben herkesin başkanıyım. Oy versin vermesin, önemli olan hizmettir. Bundan önceki dönemde olduğu gibi hiçbir ayırım yapmadan çalışmaya devam ediyorum" dedi.

 Kütahya'nın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa İça, 'Ben herkesin başkanıyım. Oy versin vermesin, önemli olan hizmettir. Bundan önceki dönemde olduğu gibi hiçbir ayırım yapmadan çalışmaya devam ediyorum' dedi.

 Kütahya'nın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa İça, 'Ben herkesin başkanıyım. Oy versin vermesin, önemli olan hizmettir. Bundan önceki dönemde olduğu gibi hiçbir ayırım yapmadan çalışmaya devam ediyorum' dedi.
Başkan İça, Zafertepe Mahallesi'ni ziyaret ederek, muhtar Ahmet Gözel'den problemler hakkında bilgi aldı.Mahalleler arasında hiç bir ayrımcılık yapılmadığını ifade eden Başkan İça, 'Seçim sonrasında mahallelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Kütahya'mız çok büyük, 59 tane mahallemiz var. Mahallelerimizin hepsini aynı anda gönüllemek mümkün değildir.Hizmet için imkanlarımızı kullanmaya çalışıyoruz. Kullanmaya da devam edeceğiz. Öncelikle Kütahyalılara teşekkür ediyorum. Bu dönem içerisinde bana Türkiye çapında bir üçüncülük kazandırdınız. Ben herkesin başkanıyım. Oy versin vermesin, önemli olan hizmettir. Bundan önceki dönemde olduğu gibi hiçbir ayırım yapmadan çalışmaya devam ediyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarına tek tek bakıyoruz. Bütçemizi bir aile bütçesi olarak düşünürseniz, gelen paranız belli bu paraya öncelik sırası verip, hizmetleri götürmek zorundasınız. Aklı mantığı ortaya koyacağız. Her bir kuruşta saçı bitmedik yetimin hakkı olduğu bilinciyle yerinde harcamaya çalışıyoruz.
Kütahya'da hepimizin faydalandığı hizmetler var. Yarım kalmış çok önemli tesislerimiz var. Yeni Oto terminali yaklaşık 10 milyon TL maliyetle kendi gücümüz ile yapıyoruz. Şehirlerarası yolda Kütahya'nın bir itibarı olacaktır. Vefa Mahallesi üst geçit projesi ile 30 yıldır konuşulan bir projeyi gerçekleştirmeyi Allah bize nasip edecek inşallah. Üst geçit projesi de yaklaşık 10 milyon TL'ye mal oluyor. Bu projede Belediyemizin kendi kaynakları ile yapılmaktadır. Araçların ve yayaların geçeceği örnek bir üst geçit olacaktır. Mezbaha ve Et Entegre Tesisleri'ni bitirdik. Kasaplar Odası aldı. Türkiye'de örnek bir proje oldu. Yeni Hal Tesislerini yaptık. Bu yatırımlar 4-5 trilyonluk yatırımlardır. Avrupa Birliği kapsamında uluslar arası bir toplantıyı Kütahya'ya getiriyoruz. Yok, olmaya yüz tutmuş tarihi eserlerimize sahip çıkıyoruz.
Küçük ve Büyük Bedestende olduğu gibi tarihimizi gelecek nesillere taşımaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın geleceği için 2 tane kütüphane yaptık. Gülten Dayıoğlu Çocuk Kütüphanesi ve Mustafa Hakkı Yeşil El Yazması Eserleri kütüphanelerini yakında açacağız. Zafertepe Mahallesi'nde alt yapı ile ilgili olarak şu anda imkânlar doğrultusunda kilittaşı, bordür, çevre düzenlemelerini yapmaya çalışıyoruz.  Kentsel dönüşümlerde, sosyal konut üretiminde Parmakören tarafında toplu konutlar nasıl devam ediyorsa, Zafertepe Mahallesini de bu şekilde canlandırmak istiyoruz. İmar plan değişikliklerini Belediye Meclisimizde yaptık.
Yeni konut alanları oluşturup, Belediyenin yapacağı sosyal konut ağırlığını Zafertepe'ye vereceğiz. Bu bölge sağlam zemini ile çok şanslı” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com