Örnek Kampanya!

Örnek Kampanya!
İstanbul Ataşehir Belediyesi tarafından engellilere tekerlekli sandalye temin etmek için yurt genelinde başlatılan kapak toplama kampanyası Kütahya'nın Simav ilçesinde destek buldu..

İstanbul Ataşehir Belediyesi tarafından engellilere tekerlekli sandalye temin etmek için yurt genelinde başlatılan kapak toplama kampanyası Kütahya'nın Simav ilçesinde destek buldu.
“Tane Tane Kapakları Toplayalım Adım Adım Engelleri Aşalım” adlı sosyal sorumluluk projesine öncülük eden Simav Belediyesi İnsan Kaynakları Bölümünde görevli Melike Erdem, bir haftada yaklaşık 20 kilo dolayında plastik kapak topladıklarını söyledi.
Projeye Belediye Başkanı Kasım Karahan başta olmak üzere belediyede görevli arkadaşlarının yanı sıra Simav halkının da çok büyük destek sağladığını ifade eden Melike Erdem, mesaiden artan boş zamanlarında arkadaşlarıyla birlikte ilçenin dört bir yanındaki park ve bahçelere dağılarak lokanta, restoran ve kafeteryalardan kapak toplayarak halka örnek olmak için çaba sarf ettiklerini söyledi.
Simav'da topladıkları kapakları belli bir miktara ulaştıktan sonra belediyenin de katkılarıyla İstanbul Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne göndereceklerini vurgulayan Melike Erdem, Simav halkının kampanyaya gösterdiği ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
250 kilogram kapağa bir tekerlekli sandalye verildiğini vurgulayan Melike Erdem, “ Kampanya ya başlayalı henüz bir hafta oldu. Bir haftada 20 kilogram dolayında kapak topladık. Kampanyadan henüz halkımızın doğru dürüst haberi olmadı. Bundan sonra daha çok kapak toplanacağımızı umuyorum. İstanbul Ataşehir belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü yetkilileri 250 kilogram dolayında kapağı teslim ettiğimizde bize bir adet tekerlekli sandalyenin Simav'da engelli bir vatandaşa verilebileceğini söyledi. Bunun için uğraş veriyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com