'Örnek sürücüler'e teşekkür belgesi

'Örnek sürücüler'e teşekkür belgesi
Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi tarafından kentte toplu taşımacılık hizmeti veren hal ve hareketleri ile örnek sürücü seçilen üç minibüs ve üç otobüs sürücüsüne teşekkür belgesi verildi.

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi tarafından kentte toplu taşımacılık hizmeti veren hal ve hareketleri ile örnek sürücü seçilen üç minibüs ve üç otobüs sürücüsüne teşekkür belgesi verildi. Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi tarafından örnek sürücü seçilen araç sürücülerine belge ve ödülleri verilmek üzere belediye önünde tören düzenlendi. Törende konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, örnek sürücü uygulamasının geçen yıl Belediye Kent Konseyi tarafından başlatıldığını ve bu yıl ikincisinin düzenlendiğini söyledi. Başkan Çoban, şehirde toplu taşımacılık yapan gerek minibüs gerekse otobüs sürücülerinin halkla diyalog içerisinde olan kişiler olduğunu belirterek, örnek sürücülerin araç sürüş tekniği, vatandaşa karşı olan davranışları, trafik kurallarına uymaları, halkla olan diyalogları ve kılık kıyafetleri gibi kriterlere göre belirlendiğini söyledi. Başkan Çoban, “Uygulamamızı bu yıl ikinci kez yapıyoruz. Üç minibüs, üç otobüs sürücüsü örnek sürücü seçildi. Arkadaşları duyarlılıklarından dolayı kutluyorum” dedi.
Konuşmaların ardından örnek şoför seçilen, minibüs sürücüleri Erdal Akyol, Adem Sivri ve Kudret Özbay ile otobüs sürücüleri İsmail Karakaya, Abdülkadir Aydın ve Musa Bıçaksız'a teşekkür belgeleri ve ödülleri Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Belediye Kent Konseyi Başkanı Mahmut Emin Birliktir tarafından verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com