"Ortak Akıl" İstanbul’da

"Ortak Akıl" İstanbul’da
Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği “Ekonomi Basını Başarı Ödül Töreni” yine tam bir ‘Adanalı Dayanışması’na sahne oldu.

ADANA - Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği “Ekonomi Basını Başarı Ödül Töreni” yine tam bir ‘Adanalı Dayanışması’na sahne oldu. Denizli’de Adana Demirspor’un şampiyonluğundan sonra birlik ve beraberlik anlayışını İstanbul’da devam ettiren “Adana ekibi”, Adana’da yayın yapan Refleks Gazetesi’nin ödülünü Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’dan birlikte aldılar.
Törende konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Aldırmaz, kente yatırım çağrısı yaptı ve “Bu sizler için yapılan son çağrı olabilir. Adana’nın zenginliğini paylaşmak isteyen elini çabuk tutmalı. Kentimizde yatırım yapacak her işadamının emrinde olduğumuzun bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

İTO Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen ‘Yaza Merhaba Kokteyli ve Ekonomi Basını Başarı Ödül Töreni’ne Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, SPK Başkanı Vedat Akgiray, İMKB Başkanı İbrahim Turhan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak ve VakıfBank Genel Müdürü Süleyman Kalkan, iş dünyasının diğer temsilcileri ile çok sayıda gazeteci katıldı.

“ORTAK AKIL” İSTANBUL’DA DA BULUŞTU
Ekonomi Gazetecileri Derneği’nce düzenlenen “Ekonomi Basını Başarı Ödülleri” için Türkiye genelinden 200 gazeteci başvuru yaparken, Adana’da haftalık olarak yayınlanan Refleks Gazetesi “En İyi Bölgesel Ekonomi Gazetesi” dalında ödüle layık görüldü. Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı Süleyman Onatça, AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, AGİD Başkanı Ahmet Coşkun, ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez, SAMPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Karaya ile işadamları da, İstanbul’daki törende ödüle layık görülen gazetenin İmtiyaz Sahibi Esra Özden ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Uluğtürkan’ı yalnız bırakmadı.
ÖDÜLÜ BABACAN’DAN BİRLİKTE ALDILAR
Denizli’de Adana Demirspor’un şampiyonluğundan sonra birlik ve beraberlik anlayışını İstanbul’da devam ettiren Adana ekibi Refleks Gazetesi’ne verilen ödülü; Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı Süleyman Onatça, AGİAD Başkanı Tamer Gülcan, AGİD Başkanı Ahmet Coşkun, ASİAD Başkanı Süleyman Sönmez, SAMPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Karaya, Refleks Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Uluğtürkan ve Refleks İmtiyaz Sahibi Esra Özden birlikte aldılar.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın verdiği ödül töreninde Adana’nın sergilediği birlik ve beraberlik alkış aldı. Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana’nın her alanda yeni bir döneme girdiğini belirterek, “Büyüyen, güzelleşen kentimizde spordan sanata güzel gelişmeleri yaşıyoruz. Bölgemizin tek ekonomi gazetesi Refleks’in saygın birçok medya kuruluşuyla aynı sahnede ödül alma gururunu birlikte paylaştık. Bundan sonra hangi alanda hangi başarıyı yakalarsak mutluluğu birlikte yaşamaya gayret göstereceğiz” dedi.

ALDIRMAZ’DAN İŞADAMLARINA YATIRIM ÇAĞRISI
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, SPK Başkanı Vedat Akgiray, İMKB Başkanı İbrahim Turhan, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, çok sayıda ekonomi yazarı ve işadamlarının katıldığı ödül töreni gecesinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Aldırmaz, kente yatırım çağrısı yaptı ve “Bu sizler için yapılan son çağrı olabilir. Adana’nın zenginliğini paylaşmak isteyen elini çabuk tutmalı. Kentimizde yatırım yapacak her işadamının emrinde olduğumuzun bilinmesini istiyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com