“Oscar Pistorius intiharın eşiğinde”

“Oscar Pistorius intiharın eşiğinde”
Sevgilisi Reeva Steenkamp’i kasten öldürmekten tutuksuz yargılanan paralimpik atlet Oscar Pistorius’un mali sebeplerden ötürü intiharın eşiğinde olduğu iddia edildi.

Güney Afrikanın altın çocuğu olarak kabul edilirken, Sevgililer Gününde sevgilisini vurarak öldüren ve tüm hayranlarını şoke eden Oscar Pistorius, ikinci kez hakim karşısında.
 
Cinayetten suçlanan 26 yaşındaki atletin Güney Afrika’da sahip olduğu ün bir gün içinde erimeye başladı.
 
Oscar Pistorius’un yakın arkadaşı Mike Azizi, 4 Haziran’da başlayacak davanın masraflarını karşılayabilmek için ünlü atletin, yarış atları dahil birçok eşyasını satışa çıkardığını ve bu sebeple bunalıma girdiğini söyledi.
 
Pistorius’un ‘amca’ diye hitap ettiği Azizi, paralimpik atletin intiharın eşiğine geldiğini iddia etti.
 
Oscar Pistorius davasının konu alındığı bir belgeselde konuşan Mike Azizi, Pistorius’un sürekli olarak, sevgilisi Reeva Steenkamp hakkında konuştuğunu ve Steenkamp’in ailesi için dua ettiğini de belirtti.
 
BBC3 kanalında yayınlacak belgeselde soruşturmayla ilgili son bilgilere de yer verildi. Buna göre polis, olay günü Steenkamp’in telefonuna gelen mesajları inceliyor.
 
Oscar Pistorius, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kız arkadaşı Reeva Steenkamp’i kasten öldürmekle suçlanmış, yargılamasına tutuksuz devam edilmesi için görülen davada 113 bin dolar karşılığı serbest bırakılmıştı.
 
Pistorius’un yargılanmasına, 4 Haziran’da tekrar başlanacak. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com