Osman Keldi, güven tazeledi

Osman Keldi, güven tazeledi
Kütahya Simav'da seracıların üye olduğu 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olağan genel kurulu Eynal Kaplıcalarında toplanarak yeni başkanını seçti.

Kütahya Simav'da seracıların üye olduğu 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olağan genel kurulu Eynal Kaplıcalarında toplanarak yeni başkanını seçti. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Osman Keldi, üyelerin desteğini alarak güven tazeledi.
80 üyeden 63'ünün sandık başına gittiği 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Olağan Kongresi'nde 2010 yılına ait yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir gider bütçesi ve denetim raporları okunarak karara bağlandı. Kongrede ayrıca kooperatifin önümüzdeki 4 yıllık süreçte yapacağı faaliyetler görüşülerek tahmini bütçesinin kabulü yapıldı.
Başkanlığa yeniden seçilen Osman Keldi yaptığı teşekkür konuşmasında, 'Bugüne kadar destek veren siz ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu başarımızın tek sırrı var oda hep beraber bir birimize destek vererek doğru yoldan gitmek ve biran olsun o yoldan sapmamak oldu. İnşallah daha büyük hedeflere yılmadan devam edeceğiz genel kurulumuz hayırlı olsun' diye konuştu.
Kooperatifin en iyi şekilde hizmet vermesi için yeni yönetimle birlikte var gücüyle çalışacaklarını ifade eden Osman Keldi, geçmiş dönemde belediye başkanı Kasım Karahan başta olmak üzere ilçede görev yapan bürokratların tamamının da desteğini alarak kooperatifi ayakta tutmak ve Simav halkına hem öncülük etmek hem de önemli ölçüde ekonomik destek sağlamak amacıyla geceli gündüzlü çalıştıklarını bildirdi. Keldi, belediyenin de desteği ile yapımını gerçekleştirdikleri tasnif ve paketleme tesislerinin yakında hizmete açılmasıyla Simav'da üretilen hormonsuz sera ürünlerinin piyasalarda daha çok tutulacağını ve en büyük eksikliklerinin de giderilmiş olacağını kaydetti.
Kooperatife destek sağlayan Belediye Başkanı Kasım Karahan ve bürokratlara teşekkürlerini bildiren Osman Keldi, çalışmalarına aynı titizlikle kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi. .Genel Kurulda güven sağlayan Osman Keldi'nin yeni yönetiminde şu isimler yer aldı: Ali Key, Ercan Göktepe, Erdal Kahraman ve Fatih Öğüt.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com