ÖSO Türk Bayrağı yaktı!

ÖSO Türk Bayrağı yaktı!
ÖSO Türk Bayrağı yaktı, Türk polisi imdatlarına yetişti!
Erdoğan’ın desteklediği ÖSO militanları halkımızı tacizden sonra Türk bayrağını da yaktığı iddia ediliyor.Türk bayrağının yakıldığını öğrenen halk ayaklandı.ÖSO’cuların imdadına ise polis yetişti.!
 
Reyhanlı da işyeri açan Suriye uyruklu bir sığınmacı eline aldığı Türk bayrağını cinsel organına sürüp daha sonrada ateşe verdiği iddiasıyla Reyhanlı`da ikamet eden Suriye`liler ile Reyhanlı halkı birbirine girdi. Olaylar halen sürerken emniyet güçleri olayları yatıştırmaya çalışıyor...
 
Türk bayrağını eline alan halk sokaklara döküldü. Emniyet jandarma ve çevik kuvvet olaylara müdahale ederken ellerinde Türk bayrağı taşıyanların zorla ellerinden bayraklarının alınmasına ise bir anlam verilemiyor.
 
Polis Türk gençlerini sindirmek için yine cop kullandığı ortaya çıktı.Olaylar üzerine Hatay İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, ilçeye gelerek gelişmeler hakkında bilgi aldı. Hatay'dan çevik kuvvet polisi ile özel harekat polislerinin yanısıra çok sayıda jandarma da takviye kuvvet olarak ilçeye sevk edildi. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com