ÖSYM kameralı sisteme geçiyor!

ÖSYM kameralı sisteme geçiyor!
Prof. Dr. Ali Demir, ''2012'de yine rastgele seçilmiş, ön değerlendirmesi yapılmamış bin salonda kamerayla kayıt gerçekleştireceğiz'' dedi.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, ''2012'de yine rastgele seçilmiş, ön değerlendirmesi yapılmamış bin salonda kamerayla kayıt gerçekleştireceğiz'' dedi.

Prof. Dr. Demir, Harran Üniversitesi (HRÜ) Ziraat Fakültesi konferans salonunda düzenlenen ÖSYM sınav yöneticileri toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, sınav maratonları öncesinde sınav merkezi yöneticileriyle, yıl içerisindeki faaliyetleri değerlendirmek ve bilgi paylaşımını sağlamak üzere bir araya geldiklerini belirtti.

ÖSYM'nin Türkiye'nin geleceğini şekillendiren en önemli kurumlardan biri olduğunu ifade eden Prof. Dr. Demir, herkesin hayatına yön veren sınavların ''hak ve adaleti tesis edici'' şekilde yapılmasında başta sınav merkezi yöneticilerinin ve diğer tüm görevlilerin katkı ve desteğine ihtiyaç duyulduğunu dile getirdi.

Sınav merkezi yöneticileriyle özellikle ÖSYM'nin misyonunu ve vizyonunu paylaşmak üzere bir araya geldiklerini belirten Prof. Dr. Demir, sınav güvenliği konusunda yapılabilecekleri gözden geçirmek istediklerini söyledi.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com