Otelde para kavgası

Otelde para kavgası
Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, Bodrum tatili sırasında kavga ettiği eşi Engin Akgün ile bir gün sonra barıştı. Çift, plajda mutluluk pozları verdi.
Reyting rekortmeni “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin Elif’i Ceyda Düvenci, Bodrum tatiline devam ediyor. Düvenci hafta içi Bodrum’da kızı Melisa Nur ile denize girerken görüntülenmişti.

Düvenci’nin yanında işadamı eşi Engin Akgün’ün olmaması dikkat çekmişti. Kızıyla denize girip oyunlar oynayan ve kızı uyuduğunda da 1000 sayfalık kitabını okuyan Düvenci’ye tatilde eşinin de eşlik ettiği öğrenildi. Ancak Düvenci’nin eşiyle Torba’daki Grand Yazıcı Otel’de kavga ettiği ortaya çıktı. Görgü tanıklarının iddiasına göre Düvenci, sık sık plajında görüldüğü otelde eşiyle şiddetli bir kavgaya tutuştu.
 
KÜSLÜK KISA SÜRDÜ
 
Kavga sırasında Düvenci’nin, maddi konulardan şikayet ettiği, “Masrafları hep ben karşılıyorum” dediği öne sürüldü. Pek çok kişinin duyduğu bu kavganın ardından Akgün, kızı ve eşini orada bırakıp oteli terk etti. Akgün’ün İstanbul’a döndüğü belirtildi. Ancak ayrılığa fazla dayanamayan çift, bir gün sonra Bodrum’da bir arada görüntülendi. Barışan ve yaşadıkları kavgayı geride bırakan çift, neşeli halleriyle ilgi çekti. Engin Akgün eşine güneş kremi sürdü ve aralarındaki buzları erittiklerini gösterdi. Son aylarda protein ağırlıklı beslenerek doğumda aldığı kilolarını veren Düvenci ise görüntülendiğini fark edince gazetecilere el salladı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com