Oto galericiler sitesinin inşaatına başlandı

Oto galericiler sitesinin inşaatına başlandı
Gediz ilçesinde, araç alım satım işi yapan oto galericileri için sitenin inşasına başlandı.

Gediz ilçesinde, araç alım satım işi yapan oto galericileri için sitenin inşasına başlandı.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede faal olarak araç alım satım işi yapan oto galericilerinin şehir dışına taşınarak bir siteye kavuşturulmasını planladıklarını bildirdi.
Sanayi Sitesinde İlçe Jandarma Komutanlığı binasının arkasındaki arsada yapımına başlanan Galericiler Sitesi için ihaleyi kazanan Yaşar İnşaat şirketiyle 8 Mart'ta sözleşme imzalanarak yer tesliminin ardından inşaata başlandığını belirten Saraoğlu, şunları kaydetti:
''Galericiler Sitesinde iki adet 5'li grup halinde olmak üzere içinde tuvalet ve lavabosu bulunan, tabanı seramik, dış cephesi tuğla kaplamalı, iç cephesi alçı ve plastik boyalı 15 metrekare büyüklüğünde ofis şeklinde kullanılmak üzere 10 adet iş yeri bulunacak. Araçların düzenli şekilde park edilebilmesi için iş yerlerinin önündeki meydan kilitli parke taşlarıyla kaplanacak.
Oto galericiliği yapan esnafımız ile müşterilerin daha rahat bir şekilde alım satım yapabilmeleri için şehir dışında bir site yapmayı planladık. Uzun görüşmeler sonunda Galericiler Sitesi için Sanayi Sitesi Bölgemiz çok uygun görüldü. Sitenin yapımının tamamlanması ile bu sektörde çalışanlarımız rahatlayacak.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com