Oto hırsızlık şebekesi çökertildi

Oto hırsızlık şebekesi çökertildi
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir oto hırsızlık şebekesine yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda aralarında Kütahya'nın da olduğu İstanbul başta olmak üzere Adana, Niğde ve Samsun'da yapılan operasyonlarda 4

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin bir oto hırsızlık şebekesine yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda aralarında Kütahya'nın da olduğu İstanbul başta olmak üzere Adana, Niğde ve Samsun'da yapılan operasyonlarda 47 kişilik oto hırsızlık şebekesinin çökertildiğini açıkladı.
Şebekenin İstanbul'da 21 ayrı ilçede faaliyet yürüttüğünü anlatan Çapkın, şebeke üyelerinin de 108 ayrı suça karıştığını ifade etti. Şebeke üyeleri ile birlikte toplam 62 adet araç çaldıkları ve bu araçlar arasında ticari taksi ve lüks araçlar, 1 adet ruhsatsız tabanca, sahte pasaport, sahte nüfus cüzdanı, 2 adet plazma televizyon, sahte evrak ele geçirildiği belirtildi. İfadeleri tamamlanan zanlılar Sarıyer Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com