Otobüse binen üniversite öğrencisi otomobil kazandı

Otobüse binen üniversite öğrencisi otomobil kazandı
Afyonkarahisar'da, kent içi yolcu taşımacılığı yapan Turex Turizm A.Ş.'nin 'Yükleyen Kazanıyor' isimli hediye çekiliş kampanyasında bir üniversite öğrencisi araba kazandı. Firma yetkililerinin, otomobil kazandığını bildirmek için aradıkları üniversite

Afyonkarahisar'da, kent içi yolcu taşımacılığı yapan Turex Turizm A.Ş.'nin 'Yükleyen Kazanıyor' isimli hediye çekiliş kampanyasında bir üniversite öğrencisi araba kazandı. Firma yetkililerinin, otomobil kazandığını bildirmek için aradıkları üniversite öğrencisi, arkadaşlarının kendisine şaka yaptığını zannetti.
Afyonkarahisar'da Turex kart kullanıcıları için düzenlenen 'Yükleyen Kazanıyor' isimli hediye çekiliş kampanyasında ödüller sahiplerini buldu. Firmanın idare binasında noter huzurunda yapılan çekilişle bir adet 2010 model Dacia marka araba, 5 adet Iphone ve 10 adet Casper minibook bilgisayar sahiplerine teslim edilecek. Çekiliş öncesinde konuşan Turex Turizm A.Ş. Genel Müdürü Celal Kalkan, Türkiye'de bu tür kampanyaların genelde süper marketler tarafından yapıldığını söyledi. Kalkan, ilk defa bir ulaştırma şirketinin böyle bir etkinlik düzenlediğini ifade etti.
Konuşmanın ardından çekilişi izlemeye gelen talihlilerden 5 kişi seçilerek üzerlerinde numara bulunan topların kavanozlardan alınması istendi. İlk denemede büyük ödül sahibini bulmazken dördüncü kez çekilen şanslı 05961 numara ile 2010 model Dacia marka araba, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) öğrencisi 19 yaşındaki Eda Sürücü'nün oldu. Firma yetkililerinin kazandığını bildirmek için aradıkları üniversite öğrencisi Eda Sürücü, arkadaşlarının kendisine şaka yaptığı zannetti. Daha sonra 05961 bilet numarası söylenerek ikna edilen Sürücü, kendisinin şu an memleketi Manisa'da olduğunu ve gelecek hafta Afyonkarahisar'a gelerek arabasını alacağını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com