“Otopark yatırımını hastane için yaptık!..”

“Otopark yatırımını hastane için yaptık!..”
Evliya Çelebi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor İsmail Zehir ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Yücel Akgün, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça'yı makamında ziyaret ederek, çeşitli konularad bilgi alışverişinde bulundular. İça;" Evliya Çelebi Devlet Has

Evliya Çelebi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor İsmail Zehir ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Yücel Akgün, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça'yı makamında ziyaret ederek, çeşitli konularad bilgi alışverişinde bulundular. İça;' Evliya Çelebi Devlet Hastanesi otoparkını yaptık. Bu yatırımı hastanemiz için yaptık' şeklinde açıklamalarda bulunarak otoparkın kullanılması grektiğini ifade etti.
İça, kabulünde yaptığı konuşmada, Kütahya'da sağlıkla ilgili çok önemli görevler bulunduğunu ve bunları el birliğiyle empati yaparak çözmeleri gerektiğini bildirdi.
Memur Sen'e bağlı Sağlık Sen'in, günün 24 saati görev yapan sağlık personelinin çocuklarına yönelik kreş talebinde bulunduğunu anımsatan İça, bunun için anket düzenleyip ihtiyacı belirlemek istediklerini belirtti.
İça, hastanelerde otopark sorunu bulunduğuna dikkati çekerek, şöyle devam etti:
''Bu gerçekten kanayan bir yaradır. Bu sorunu da birlikte çözmek zorundayız. Evliya Çelebi Devlet Hastanesi otoparkını yaptık. Bu yatırımı hastanemiz için yaptık. 'İyi ki yapmışız' diyorum. Çünkü her yıl yüzde 4 artan bir oranda trafiğe yeni araç çıkmaktadır. Otopark konusunda alışkanlıklarımızı değiştirmemiz lazım. Burada 2.5 milyon lirayı bulan yatırım, Kütahya halkının öz kaynağından ayırıp yaptığımız, hastalarımız ve hastanemiz için yerine getirdiğimiz bir görevdir. Bakanımız Veysel Eroğlu'nun gündeme getirdiği 500 yataklı hastanemiz var. Bu arada hastanelerimiz birleşmiş, hayırlı olmasını diliyorum. Her türlü işbirliği ve desteğe hazırız.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.
Evliya Çelebi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor İsmail Zehir ise devlet memuru olduğunu ifade edrek basının önünde konuşmayacağını dile getirerek basın mensuplarının dışarı çıkmasını istedi.
Basın mensuplarının dışarı çıkarılmasıyla birlikte toplantının geri kalan bölümü basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com