Otoyol Konusunda İstişare Toplantısı

Otoyol Konusunda İstişare Toplantısı
Otoyol konusununda uğradığımız haksızlığı, Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu'nun (EGAFED) Kütahya'da yapılan toplantısına taşıyan ve gerekli desteği sağlayan Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) kamuoyunu umutlandırdı. EGAFED Başkanı E

Otoyol konusununda uğradığımız haksızlığı, Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu'nun (EGAFED) Kütahya'da yapılan toplantısına taşıyan ve gerekli desteği sağlayan Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) kamuoyunu umutlandırdı. EGAFED Başkanı Efkan Ceylan'ın, Kütahya'nın otoyol güzergahına alınması için destek vereceklerini söylemesinin ardından dün de sivil toplum önderleri ve siyasiler bir araya geldiler.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Meclis Başkanı Nihat Delen'in davetiyle dün sivil toplum önderleri ve siyasiler bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen istişare toplantısına yaklaşık onbeş kişinin katıldığı öğrenildi. Dün saat 5'te yapılan toplantıda neler konuşulduğu ve bu toplantı sonrasında neler yapılacağı kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.
Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu Başkanı (EGAFED) Efkan Ceylan, Kütahya'da yapılan 61.Yönetim Kurulu Toplantısı'nda Kütahya'nın otoyollar konusunda yanında olduklarını ifade etti.
EGAFED Başkanı Efkan Ceylan, Kütahya'daki Yönetim Kurulu toplantısında KÜGİAD Başkanı Aahmet Volkan Turgut'un Kütahya'dan geçmeyen otoyol sorunu konusunda tam destek vereceklerini belirtti.
Kısa adı EGAFED olan Ege Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu 61. Yönetim Kurulu Toplantısı'nı Kütahya'da gerçekleştirdi. Aizanoi Hotel'de yapılan Yönetim Kurulu toplantısı öncesi bir basın toplantısı düzenleyen EGAFED Başkanı Efkan Ceylan, Kütahya'nın otoyol projelerine alınmaması durumunu değerlendirdi.
Kütahya'nın her açıdan otoyolu hak ettiğini söyleyen EGAFED Başkanı Ceylan, ”Biz Federasyon olarak bağlı olduğumuz derneklerin projelerine destek olmak, onları bölgesel ve biraz daha kamuoyuna ulusal anlamda taşımak için buradayız. Ayrıca kendi içsel sorunlarımızla ilgili yapacağımız değerlendirmeler ve toplantılar olacaktır. Kütahya bizim için de federasyon açısından çok önemli olan bir ilimizdir. Buradaki arkadaşlar gerek federasyonda gerekse konfederasyonumuzda her zaman çok ciddi görevler almışlardır. Onların bu yaklaşımı bizler için itekleyici bir güç olmuştur.Kütahya'nın önemli sorunlarından biri olan ve iş camiaları açısından da yollar, otoyollar çok önemlidir. KÜGİAD Başkanı Volkan Turgut'un destek talebinde bulunduğu otoyollar konusunda Kütahya'nın talebinde haklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü Kütahya oluşturduğu istihdam ve zenginlikleri ile bunu gerçekten hak ediyor. EGAFED olarak bölge Milletvekilleri ile görüşerek, KÜGİAD'ın başlatmış olduğu bu projeyi desteklenmesini ve bizim de bu projenin arkasında olduğumuzun bilinmesini isterim”dedi.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com