Otuz personel sertifikalarını aldı

Otuz personel sertifikalarını aldı
Afyonkarahisar'da 'Kendimi Gelişitiriyorum' eğitim programında başarılı olan valilik personeli sertifikalarını aldı.

Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2012 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Afyonkarahisar Valiliği Avrupa Birliği Daimi Temas Noktası Ofisi tarafından hazırlanan proje kapsamında Web-Grafik tasarımı eğitimine tabii tutulan valilikte görevli personelden başarılı olan 30 kişiye sertifikaları Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu tarafından verildi.
‘Kendimi Geliştiriyorum’ isimli proje kapsamında MS Office programlarının kullanımı ve web grafik tasarım konusunda eğitimler alan valilikte görevli 30 personel 10 gün süren eğitim programını başarı ile bitirerek sertifika almaya hak kazandılar. Valilik makamında gerçekleştirilen sertifika töreni sırasında Vali Balkanlıoğlu’na ziyarette bulunan Turex Yönetim Kurulu Başkanı Galip Şanlı’da katıldı.
Sertifika töreninde konuşan Vali Balkanlıoğlu hayatta alınan her eğitimin, bilginin anahtarı olduğunu kaydederek, “Kendinizi geliştirmek adına verilen her eğitim tabiî ki tek başına yeterli değildir.Bu konudaki her türlü fırsatı değerlendirin, kendi çabanızla birlikte alacağınız her eğitim sizi birkaç adım daha ileriye götürecektir. Sadece seminer ve kurslarda hayatınız boyunca karşılaşacağınız bilgileri öğrenmeniz mümkün değil. Bu nedenle peş peşe verilen eğitimlerle ve sizlerin gayretleriyle en mükemmeli yakalayacağımıza inanıyorum. Eğitim adına yapılan her türlü çalışmaların destekçisi ve takipçisiyim. Seminere katılan ve başarılı olan tüm personelimi tebrik ediyor, aldıkları belgelerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmanın ardından başarılı olan personele sertifikaları Vali İrfan Balkanlıoğlu, Turex Yönetim Kurulu Başkanı Galip Şanlı ve Avrupa Birliği Daimi Temas Noktası Koordinatörü Hüseyin Oğuz tarafından verildi. (KKK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com