“Öyle bir futbolcu getireceğim ki ağızları açık kalacak”

“Öyle bir futbolcu getireceğim ki ağızları açık kalacak”
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan iddialı sözler...

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman’ın göreve tekrar başlamasıyla birlikte başkan Aziz Yıldırım’a sunduğu transfer listesi merak konusu oldu. Bu sezon yapılan tüm transferlerde etkin rol alan Ali Yıldırım inzivaya çekildiği için başkan operasyonu bizzat yönetiyor.

İdari menajer Hasan Çetinkaya, Aykut Kocaman ve başkan Aziz Yıldırım’ın bildiği bu isimler bu günlerde gün yüzüne çıkmaya başladı ancak takımın en kritik bölgesi olan Alex’in mevkii için arayışlar en önemli transfer hamlesi olarak görülüyor. Almanya’nın Wolsfurg takımında oynayan Diego, maliyet olarak Fenerbahçe’ye yüksek geldi. Inter’de oynayan ve yüksek ücretinden dolayı kulübün satışına izin verdiği oyuncusu Hollandalı Sneijder de bonservis ücretinin dışında kendi alacağı parada indirimi kabul etmiyor. İtalyan medyası ise Meireles’le Sneijder’i takas olacağına dair haberlere imza attı.

GÜNDEMİ SARSACAK

Bu gelişmelere ek olarak Kocaman’ın geri dönüşünde gündemi sarsmak ve Aykut Kocaman’ın yerini sağlamlaştırmak isteyen başkan “Öyle bir futbolcu getireyim ki tüm kamuoyu bu gelecek isme bir şey diyemesin” düşüncesinde.

Kuyt transfer edilirken çok önemli bir stratejiye imza atılmıştı. Önce kamuoyu bu ismi son güne kadar hiç duymamış, sonrasında da pazar günü özel uçakla yanına gidilerek ilk resmi görüşmede 2 saatin sonunda imzalar atılmıştı.

BELHANDA DA GÜNDEMDE

Aziz Yıldırım herkesi şaşırtacak bir isme imza attırarak hem takıma ve kendisine gelecek eleştirileri ortadan kaldıracak, hem de Kocaman’ı korumaya alacak. Düşünüldüğünde böyle bir isim, Galatasaray’ın gündeminden çıkan, Fatih Terim’in “Ben onu isterim” dediği ‘Kaka’dan başkası değil. “Biz resmi teklif yapmadık, yüksek ücreti var” dense de bu isim Yıldırım’ın sadece “alın” demesine bakıyor.Sarı lacivertlilerin Montpelliler’in Faslı yıldızı Belhanda ile de ciddi olarak ilgilendikleri öğrenildi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com