Öyle bir şey olsaydı söylerdim!

Öyle bir şey olsaydı söylerdim!
Şahan yakın arkadaşım sakın sevgili yazmayın...

Fehmi Kızıl Veteran Tenis Turnuvası'na katılan Hülya Avşar, maçtan sonra son günlerde hakkında çıkan dedikoduları yanıtladı. Şahan Gökbakar'la aşk söylentileri hakkında "Şahan benim çok yakın arkadaşım. Sakın bizi gördüğünüzde sevgili diye yazmayın" diyen Avşar; şöyle konuştu: "Şahan'la tenis oynadık ve bu dedikodu çıktı. Böyle bir şey olabilir mi? Şahan'la başka bir dostluğumuz, arkadaşlığımız var. O benim çok yakın arkadaşım. Öyle bir şey olsa söylerim."

KENDİMDEN EMİNİM
"Artık özel hayatımla ilgili büyük konuşmuyorum. Hayat bize sağ gösterip solu çakıyor" diyen Hülya Avşar, çıplak sesle şarkı söylediği kaset olayıyla ilgili şöyle konuştu: "Kaset iddiasını duyunca kahkaha attım. Orada Kaya (Çilingiroğlu) yanlış anladı. Kendimden emin olduğum için cevap bile vermedim. O kaseti seyretmedim bile. Hayatımı, ne yaşadığımı çok iyi biliyorum. Davayı kazanacağım. Dava açmayı sevmiyorum ama bazen isteyenler oluyor, onları da kırmıyorum. Kazandığım paraları Hülya Cup'taki çocuklara burs olarak vereceğim." Hülya Avşar; müzikte hırslı olmadığını belirterek, şunları söyledi: "Bu sezon bir dizide oynayacaktım ama köşeden döndüm. Bu yıl televizyonda olacağım ama seneye sinema ve diziye ağırlık vereceğim. Oyunculuğa daha fazla zaman ayırmak istiyorum."

ÖNCE BEN DÜET YAPMIŞTIM
Bu yaz, düetlerden baygınlık geçirdiğini söyleyen Hülya Avşar, şöyle konuştu: "Herkes yapmadan ben yapmıştım ama piyasaya çıkarmadık. 4-5 ay önce Civan Haco ile Kürtçe düet yaptık. Türkiye'ye gelecek ve klip çekeceğiz. 'Bu da Gelir Bu da Geçer' isimli şarkıyı okuduk. Bildiğim Kürtçe ile söyledim, biraz da şarkının Kürtçe halini çalıştım. Ağıt yapan kadınların sesine benzettiler sesimi. Teklif onlardan geldi."

 

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com