Oyuncuya barda taciz ve darp iddiası

Oyuncuya barda taciz ve darp iddiası
Tamirci Karaköy isimli bara arkadaşlarıyla giden oyuncu Zeynep Emine Hoşcan’ı bir bar çalışanı taciz etti. Direnince yüzünde içki şişesi kırıldı. Yüzü parçalanan genç kadının gözüne 17 dikiş atıldı.

Arkadaşları ile birlikte 3 Mayıs’ta eğlenmek amacıyla üç arkadaşıyla birlikte Karaköy’de gece 03.00’ten sonra açılan ve ünlülerin “son uğrak yeri” olarak bilinen Tamirci Karaköy isimli bara giden dizi oyuncusu Zeynep Emine Hoşcan (26) dehşeti yaşadı.
 
İddiaya göre bir bar çalışanı, genç kadının saçlarını okşayarak taciz etti. Neye uğradığını şaşıran Hoşcan, elinde bulunan kadehteki içkiyi tacizcinin üzerine döktü. Buna sinirlenen bar çalışanı, genç kadını saçlarından tutarak barın çıkışına kadar sürükledi. Hızını alamayan tacizci, yüzüne içki şişesi fırlattı. Hoşcan’ın yüzü kırılan şişenin kesmesi nedeniyle bir anda kan içinde kaldı.
 
Olaya müdahale eden Hoşcan’ın ikisi erkek üç arkadaşı ise bar çalışanları tarafından dövülerek dışarı atıldı. Kanlar içindeki Zeynep Emine Hoşcan, arkadaşları tarafından Alman Hastanesi’ne götürüldü.
 
Acil serviste genç kadının gözüne 17, burnu ve yüzündeki kesiklere de çok sayıda dikiş atıldı. Kör olma tehlikesi bulunan Hoşcan’a kornea nakli yapılacağı öğrenildi. O gece Hoşcan’ın yanıda olan arkadaşı Yağmur Cıngıllıoğlu ise sosyal paylaşım sitesinde arkadaşının başına gelenleri şöyle anlattı: “26 yaşında bir kadının, mekan içerisindeki güvenliğini sağlamakla yükümlü görevliler tarafından maruz kaldığı taciz ve işkence kabul edilemez. Yaşananlar için sorumlular hakkında bir an evvel işlem başlatılmalıdır.” Mekanın işletmecileri ise yaptıkları açıklamada, olayın bar dışında meydana geldiğini ve personellerinin hiçbir ilgisi olmadığını iddia etti. (CTK)
 
Vatan

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com