Öz Babasının Tacizine Uğradı, Artık Gülecek

Öz Babasının Tacizine Uğradı, Artık Gülecek
Öz babasının cinsel tacizine uğrayan 12 yaşındaki kız çocuğu ile annesine Cumhurbaşkanı sahip çıktı...

Konya'da öz babasının cinsel tacizine uğrayan 12 yaşındaki çocuğa ve annesine Cumhurbaşkanı Abdullah Gül kol-kanat gerdi. 1 çocuk babası Z.E. (37), iddiaya göre, 12 yaşındaki kızına 5 ay boyunca elle ve sürtünme yoluyla cinsel tacizde bulundu.

İstismarcı baba, her tacizden sonra ağlayan kızını, olayı kimseye anlatmaması için tehdit etti. Mağdur çocuk ise her şeyi annesi S.A.'ya (30) anlattı. Şoke olan anne S.A., kızının odasına kalem kamera yerleştirerek kocasını takibe aldı. Kayıtları izlediğinde ise tüyler ürperten gerçeği gördü.

'ARTIK KORKMUYORUZ'
Yaşadıklarına inanamayan S.A., 3 Mart günü eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan baba Z.E., "Öz kızına cinsel taciz'' suçlamasıyla tutuklandı. Z.E.'nin ailesi ise eşinden ayrılan S.A.'ya şikayetinden vazgeçmesi konusunda baskı yapmaya ve ölüm tehditleri savurmaya başladı. Psikolojisi bozulan genç kadın, son çare olarak Cumhurbaşkanlığı'nın resmi sitesinden Cumhurbaşkanı Gül'e e-mail attı ve yaşadıklarını anlattı. Gül ise 3 ay önce S.A.'yı telefonla aradı ve 15 dakika boyunca sorunlarını dinledi. Gül daha sonra Konya Valiliği'ne ve Emniyeti'ne anne-kıza sahip çıkmaları için talimat verdi. Cumhurbaşkanı'nın kendisini aradığına inanamadığını söyleyen S.A., "Artık ben ve kızım kimseden korkmuyoruz. Arkamızda devletimiz var" dedi.

'KIZIM SAVCI OLMAK İSTİYOR'
ADI açıklanmayan küçük kız, ne öğretmen ne de doktor olmak istiyor. Cezaevi savcısı olmayı hedefleyen mağdur çocuk, "Benim başıma gelenler, başkalarının başına gelmesin. Savcı olunca, cinsel istismarcılara cezasını vermek istiyorum" diyor. Anne S.A. ise kızının yaşadığı olay nedeniyle bunalıma girdiğini ve geceleri kabuslar görerek uyandığını söylüyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com