"Öz evlatları" Erdoğan'ı sırtından bıçakladı

"Öz evlatları" Erdoğan'ı sırtından bıçakladı
Suriyeli muhaliflerin liderlerinden Ali Salim Esad, BM Suriye’de teröristleri destekleyen Arabistan ve Türkiye gibi ülkelere karşı harekete geçmesi gerektiğini vurguladı

Fars Haber Ajansı'na konuşan Suriyeli muhaliflerin liderlerinden Ali Salim Esad, üç yıldan beri devam eden ve bir türlü çözüme kavuşturulamayan Suriye krizinin çözümü için BM’nin Suriye’de eli kanlı teröristlere destek veren ülkelere ve özellikle Arabistan ve Türkiye’ye baskı uygulaması gerektiğini belirtti.

 

Esad, BM bu ülkelere baskı uygulayarak, radikal teröristlerin Suriye topraklarına girmelerine engel olması gerektiğini vurguladı.

Suriyeli muhaliflerin oluşturduğu milli vahdet hareketi liderlerinden Esad, hareket olarak bazı bölgelerde Suriye ordusu ile teröristlere karşı mücadele ettiklerini, ancak bu durum Beşar Esad yönetimini destekledikleri anlamına gelmediğini ifade etti.

Başbakan Erdoğan "Suriye'nin öz evlatları" dediği muhalifler tarafından yapılan bu açıklama Erdoğan'ın sırtından vurulduğu yorumlarına neden oldu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com