Özdemir : "En büyük motivasyonumuz..."

Özdemir : "En büyük motivasyonumuz..."
Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Galatasaray maçı öncesi konuştu.

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, Skyturk360 ekranlarında yayınlanan Uludağ Ekonomi Zirvesi programına konuk oldu.

Galatasaray derbisiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulunan Özdemir, şunları söyledi:

"Maç öncesi Galatasaraylı yöneticilerle 1907 tribününde yemek yiyeceğiz ve beraberce protokol tribünündeki yerlerimizi alacağız. Ünal Aysal yurtdışında olacağı için gelemeyecekmiş ama biz gelen yöneticileri en iyi şekilde ağırlayacağız. Biz, Galatasaraylı taraftarların da maça gelmesini istiyorduk. Ancak iki kulüp arasında daha önce yapılan anlaşma gereği bu mümkün olamayacak"

Derbide en büyük güçlerinin Fenerbahçe taraftarı olacağını belirten Nihat Özdemir, "En büyük motivasyonumuz taraftarımız. Takımı, maçın başından sonuna kadar centilmence desteklemelerini bekliyoruz. Sahaya yabancı madde atılmaması konusunda dikkatli olmalılar. Çünkü bundan sonra önemli maçlarımız var" diye konuştu.

Kongre hakkında da konuşan Özdemir, "Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılacak kongre hakkında konuşmak için henüz erken. Önümüzde daha 2 ay var. Kimse acele etmesin. Başkanımız Aziz Yıldırım ile ilgili dava var. O güne kadar çok şey değişir. Mayıs ayına gelindiğinde oturup, ne yapılacağına karar vereceğiz. Abdullah Kiğılı ve Ali Koç'un yeni yönetimde görev almayabilecekleri yönünde haberler yer alıyor. Kimse, kalıcı olmak istiyoruz görüntüsü vermek istemiyor olabilir" diyerek sözlerini tamamladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com