Özdil, o müezzine hakkını helal etmedi!

Özdil, o müezzine hakkını helal etmedi!
Uzun bir tatilin ardından okuyucusuyla buluşan Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil, aradan sonraki ilk köşe yazısında, kendisini mahkemeye veren Dolmabahçe Camii müezzinine seslendi.

'Gel müezzin dertleşelim!' başlıklı yazısında Yılmaz Özdil, Dolmabahçe Camii'nde içki içildiği iddiaları ile ilgili en çok konuşulan isim olan camii müezzini ile ilgili yazdığı iki yazıyı hatırlattı. Müezzine destek olduğunu, kendisi hakkında yazdığı yazılarda da dile getirdiğini yazan Özdil, dava edilmesine mana veremediğini söyledi.

İşte Özdil'in köşe yazısından ilgili bölümler:

Gel müezzin dertleşelim!

Müezzin...

Malum, gezi olayları sırasında, bizzat başbakan tarafından "Dolmabahçe Camisi'nde içki içildiği" iddia edilmiş; CHP ve MHP milletvekilleri size sormuş, siz de "içki içildiğini görmediğinizi" söylemiştiniz.

*

Yalancı din tüccarlarının cirit attığı bi dönemde, yalan söylemeyen din adamı görmek, takdire şayandı; ülkemiz adına umut verici, dinimiz adına gurur vericiydi. 
Bu nedenle, şahsınızı konu alan iki yazı kaleme almıştım.
Birinin başlığı "Müezzin"di.
Diğerinin başlığı "Müezzini bir deFBI sorgulasın"dı.

*

Okur*yazar olan herkesin gayet kolaylıkla anlayıp, kavrayabileceği şekilde... Her iki yazı da, sizi onore ediciydi.
Hayat mücadelenizden kesitler aktarıyor, namuslu din adamı olduğunuzu, helal süt emdiğinizi anlatıyordu.Yılmaz Özdil'in köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com