Özel MİT yasası şimdi ise…

Özel MİT yasası şimdi ise…
Yurt Gazetesi bugün manşetine jet MİT yasasından sonra şimdi de Erdoğan’ı ameliyat eden hastaneye jet imar planı haberini taşıdı.

Sansursuzhaber.com Yurt Gazetesi bugün manşetine ‘Ne ameliyatmış!’ başlığıyla jet MİT yasasından sonra şimdi de Erdoğan’ı ameliyat eden hastaneye jet imar planı haberini taşıdı.

Habere göre, Erdoğan’ın ameliyat olduğu Medipol Hastanesi’nin inşaat izni jet kararla 3 katına çıkarıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin Plan Müdürlüğü ile Meclis Üyeleri şerh koydu ancak buna rağmen karar kabul edildi.

“Erdoğan iki kez ameliyat olduğu Kadıköy Medipol hastanesine uğurlu geldi.” denen haberde, hastane Erdoğan’ı ameliyat etmeden 2 gün önce hastanesinin arsasının inşaat iznini 3 katına çıkaracak imar planı için Büyükşehir Belediyesi’ne başvurduğu, Belediye’nin ise Erdoğan’ın taburcu olduğu gün kararı çıkarttığı belirtliyor.

Habere göre, imarda 3 bin metrekare görünen arsanın inşaat izni 8 bin 650 metrekareye çıkarıldı. CHP’lilerin ret oyuna rağmen çıkartılan imar için Belediye’nin planlama müdürlüğü de şerh koydu. Müdürlük, “Kaç bodrum katı yapılacak belli değil, bölge plan bütünlüğünü bozacak.” raporu verdi. Ancak tüm bunlara rağmen karar AKP’li meclis üyelerinin oylarıyla kabul edildi.(SYE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com