Özel Yavuz Selim Koleji, basketbolda şampiyon

Özel Yavuz Selim Koleji, basketbolda şampiyon
Tavşanlı'da, Genç Erkekler Basketbol İlçe Şampiyonası'nda Özel Yavuz Selim Koleji rakiplerini yenerek ilçe şampiyonu oldu.

Tavşanlı'da, Genç Erkekler Basketbol İlçe Şampiyonası'nda Özel Yavuz Selim Koleji rakiplerini yenerek ilçe şampiyonu oldu.15 Şubat 2012 tarihinde Kütahya’da yapılacak olan İl şampiyonasına katılmaya hak kazanan Ö.Yavuz Selim Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Numan Beyazkürk, “Kütahya’da yapılacak turnuvada ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” dedi.
Aynı zamanda 1996-1997 doğumlu sporcularla Kulüp takımı da olduğunu bildiren Özel Yavuz Selim Koleji yetilileri, toplamda 15 basketbolcuyla iki kulvarda mücadelesini sürdüreceklerini belirtti. Esas amaçlarının öğrencilerinin beceri ve yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemek olduğunu söyleyen Beden Eğitimi öğretmeni Numan Beyazkürk, aynı zamanda öğrencilerinin kaliteli zaman geçirmelerini, eğitim öğretim ve kültürel faaliyetleri dışındaki zamanlarda fiziksel yeteneklerini geliştirip, beden sağlığı gelişmelerine katkıda bulunmayı, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com