Özel’den düşen uçakla ilgili açıklama

Özel’den düşen uçakla ilgili açıklama
TBMM Tören Salonu'ndaki resepsiyona katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel düşen uçakla ilgili açıklama yaptı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel de katıldı.Özel, Sivas’ta düşen uçakla ilgili sorular üzerine, “Gerekli tahkikat başlatıldı. Kaza tabii ki oluyor, kara yolunda da oluyor, olmuyor mu” diye konuştu.

Kuvvet komutanlarının tamamının eşleriyle katıldığı resepsiyona Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in eşinin rahatsızlığı nedeniyle tek başına geldiği görüldü.

Genelkurmay Başkanı Özel, Sivas’ta düşen uçakla ilgili sorular üzerine, “Çok dinamik bir ordumuz var. Pilotlarımıza güveniyorum, her dakika her saat semalarımızda 25-30 savaş uçağımız uçuyor. Gerekli tahkikat başlatıldı. Kaza tabii ki oluyor, kara yolunda da oluyor, olmuyor mu” diye konuştu. “TSK’nın en şeffaf dönemini yaşıyoruz” diyen Orgeneral Özel, “En ufak bir durumda, gelişmede kamuoyunu bilgilendiriyoruz” dedi.

Son dönemde artan sınır ihlalleri ile ilgili sorular üzerine ise Özel, “Tedbirlerimizi artırıyoruz. Çok kababalık şekilde geliyorlar, 1000-1500 kişi. Bunlar tabiki içeriden de yardım alıyorlar” yanıtını verdi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com