Özge Hacı aşkı işte bu yüzden bitti

Özge Hacı aşkı işte bu yüzden bitti
Kısa süre önce bir buçuk yıllık ilişkilerini bitiren Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy cephesinden yeni haberler var.
Hacı Sabancı; kariyerini aşka tercih etti. Dedikodulara göre; Arzu ile Ömer Sabancı’nın büyük oğulları Hacı Sabancı, bu uğurda 1 buçuk yıllık Özge Ulusoy aşkına nokta koydu.
 
Bir süre önce Densa Denizcilik’te aktif olarak görev almaya başlayan 25 yaşındaki Hacı Sabancı, kısa sürede önemli işlere imza attı. Dedikodulara göre; oğullarının bu başarısını gören Arzu ile Ömer Sabancı da; genç iş adamına şöyle tavsiyede bulundu: “Artık patron olarak magazin sayfalarında görünmen doğru olmaz. Kariyerinin iyi gitmesini istiyorsan; popüler hayatına son vermelisin.” Bunun üzerine Özge Ulusoy’a durumu anlatan Hacı Sabancı, ilişkiyi bitirdi. Güzel mankenin ise yakın çevresine; “Hacı’nın canı sağolsun; bu onun hayatı ve seçim onun” dediği öğrenildi.
 
TWİTTER’DAN SİTEM DOLU SÖZLER
 
Özge Ulusoy; Hacı Sabancı’nın aldığı karara saygı duysa da twitter’da sitem dolu şöyle cümleler de kuruyor. “Yüreklilik sadece cesur olmakla olmaz. Yüreklilik, acizliğimize rağmen doğru olan şeyi yapmaktan geçer” “O kesinlikle öyle biri değil dediğiniz kişi; öyle çıktı değil mi?”(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com