"Özkahya karşıma çıksın..."

"Özkahya karşıma çıksın..."
Meireles’e verilen cezanın ardından TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile biraraya gelen Aziz Yıldırım'ın Halis Özkahya'yı sert dille eleştirdiği ve sahtecilikle suçladığı belirtildi.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda 1 numaralı gündem maddesi Portekizli Raul Meireles'e verilen 11 maçlık cezaydı.

Hakem Halis Özkahya'yı sert dille eleştiren ve sahtecilikle suçlayan Yıldırım, Tahkim Kurulu'ndaki duruşmalı toplantıya Özkahya'nın da katılmasını talep etti.

Maçtan 4 gün sonra ortaya çıkan ve Meireles'in hakeme tükürmediği yönünde izlenim veren görüntüleri gündeme getiren Aziz Yıldırım, yazdığı rapor nedeniyle Halis Özkahya'yı sert dille eleştirdi. Fenerbahçe'nin hukukçu yöneticileri, Özkahya için disiplin talimatında yer alan "yanıltma ve sahtecilik" maddesinin uygulanmasını istedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hakem raporunun Disiplin Kurulu'na gönderilmeden önce değiştirildiği iddiasını yineledi ve raporun basına sızdırılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Başkan Yıldırım'ın, Federasyon Başkanı’ndan talepleri de oldu. Meireles için Tahkim Kurulu'nda yapılacak duruşmaya katılmak istediğini ifade eden Yıldırım, bu toplantıda Hakem Halis Özkahya'nın da olması gerektiğini savundu.

İstinye'deki zirvede konuşulanlar arasında Yeni Kulüpler Yasası ve büyükler arasında uygulanan deplasmana taraftar götürme yasağı da vardı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com