Özrü kabahatinden büyük!

Özrü kabahatinden büyük!
Yandaşlığına öyle bir kılıf buldu ki

Yandaşlıkta sınır tanımayan Fatih Altaylı canlı yayında Başbakan'ın karşısındaki tavrına yönelik eleştiriler karşısında kıvırmaya çalışıyor. Gelen tepkiler üzerine durumu toparlamak ve tepkili insanları ikna etmek için mağdur rolüne soyunuyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz pazar günü Teke Tek programına konuk olmuş ve Gezi Parkı olaylarıyla ilgili önemli açıklamalar yapmıştı. Program sonrası en büyük eleştiri program sunucusu Fatih Altaylı'ya yönelikti.

"YUMUŞAMA MESAJI ALMAYA ÇALIŞTIM"

Tepkilere bugünkü köşesinde cevap veren Altaylı, sokaklarda olan bitenlerden çok korktuğunu, söylenenlerden, tehditlerden, Türkiye’nin karışmasından çekindiğini bahane ederek Başbakan’dan tek bir “yumuşama” mesajı alabilmek için çaba sarfettiğini yazdı.

İŞTE ALTAYLI'NIN ÖNE ÇIKAN O SATIRLARI

En sevdiklerim bile program sonrasında “Eğilip büküldün” dediler. Evet, eğilip büküldüm. O cümleyi alabilmek için, ortamı yumuşatabilmek için eğilip büküldüm. Bir tek kişinin canı için, eğilip bükülmeyi bırakın, o cümleyi getirecek olsa secde bile ederdim. Ama alamadım o cümleyi. Ama en azından bir hassasiyeti biraz olsun aktarabildim diye umuyorum. Evet, bu programda eğildim. Bir tek burun kanamasın diye eğildim. Bir canı kurtarmak için secde bile ederim. Ayıpsa ayıp. Benim ayıbım” (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com