"Özünüzü unutuyorsunuz yüz karaları!"

"Özünüzü unutuyorsunuz yüz karaları!"
Gülben Ergen, Noel ağacından sonra evinin bir köşesine, hristiyan dininin sembolü olan Meryem Ana'nın melek heykelini koyması ortalığı karıştırdı.

Ergen, biri büyük, 3 tane küçük melek heykelinin asılı bulunduğu fotoğrafı instagram sayfasından paylaştı. Özentiyle suçlanan Ergen'e instagram'dan tepki yağdı. Ergen'e gelen tepkiler arasında:
"Millet duvarlara Kuran ayetlerini asmayı bırakıp gelmiş Avrupa'daki kafirlere özeniyor. Özünüzü unutuyorsunuz yüz karaları...

İnancımızda meleklere iman da olduğuna göre sorun yok.

Kuran - ı Kerim sayfaları asılmak için değil okunmak için kullanılabilir.

Meleklere inanıyoruz ama bizim dinimizde melekler böyle sürüklendirilip asılmıyor. Bu özenti...

Yurtdışında yaşadığım için melek ve Noel çağrıştıran bir aktivite yapmıyorum. Hristiyanlar da bizim dini günlerimizi kutluyorlar. Özenti yok.
İmanın kimde olduğunu yalnız Allah bilir. Bırakın özenip yaşasınlar. Bunlar Avrupalıların evinde bile yok. Avrupa'daki insanlar bunu hristiyan dini anlamında asıyorlar.

Biz Osmanlı'dan gelmişiz. 800 yıllık yasaları unutup, Fransa'dan alınan yasaları kullanırsınız"
şeklindeki eleştiriler öne çıktı.

ÜNLÜ MARKALARI TEMİZLEYİN
 
Ergen'in hayranları eleştirilere tepki göstererek, "Sizin işiniz gücünüz yok mu? İnsanların hayatları kendine, kimseyi ilgilendirmez. Melekler öndeki Gülben Ergen, arkadaki üç melek ise Güney, Ares ve Atlas olaraktır. Kimin iman sahibi olup olmadığına görünüşe bakarak karar veremezsiniz. Siz önce eşerbınızda ki o ünlü yabancı markaları gizleyin" diyerek Ergen'i savundular. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com