"Özür dilesin ya da..."

"Özür dilesin ya da..."
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk'ün açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

TFF'ye gönderilen ihtarname yüzünden ikinci başkan Ali Dürüst ve yönetici Sedat Doğan arasında yaşanan kavgayla sarsılan Galatasaray'da, bu kez de başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün bir panelde yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Yönetimiçinde yaşanan bazı tartışmaların basına yine yönetimden, 'kriz' şeklinde servis edildiğini söyleyen Öztürk'ün 14 yönetici arkadaşını zan altında bırakması ortalığı karıştırdı. Önümüzdeki hafta salı günü yapılması planlanan toplantıda Öztürk'ün bu çıkışından rahatsız olan üyelerin, tümyönetimden özür dilemesini isteyeceği, aksi halde gereğini yaparak istifa etmesi gerektiğini söyleyeceği öğrenildi. Öztürk'ün geri adım atmaması halinde daha büyük krizin doğabileceği vurgulandı.

AYSAL OPERASYON YAPABİLİR

Başkan Ünal Aysal, Ali Dürüst-Sedat Doğan gerilimini, yetkileri belirten bir deklarasyonla durdurmuştu. Aysal'ın, Öztürk'ün bu sözlerinin ardından orta yolu bulmak için nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Dürüst ile Öztürk'ün 'Sorun yok' açıklamalarına karşın, yönetimde ikili arasında büyük güç savaşının devamettiği belirtiliyor. Kulislerde gruplaşmalar nedeniyle Aysal'ınmayıstaki tüzük yenileme kongresi ile birlikte seçimli genel kurula giderek, yönetimlistesini baştan aşağıya değiştirebileceği konuşuluyor. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com