Özyılmazel evleniyor

Özyılmazel evleniyor
Pop müziğin ünlü ismi Neco’nun (64) fotoğrafçılıkla uğraşan büyük kızı Zeynep Özyılmazel (34), 2. kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Özyılmazel, saç modeli kız kardeşi Ayşe Özyılmazel’le olaylı evliliğiyle gündeme gelen eski eniştesi Ali Taran’a benzetilen 4 aylık sevgilisi Candaş Arın ile hayatını birleştirme kararı aldı.

1 AYLIK HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE

Kendisi gibi fotoğrafçılıkla uğraşan sevgilisiyle Özyılmazel’in evlilik konusunda bu kadar çabuk davranmasının nedeni ise bebek... Özyılmazel’in 1 aylık hamile olduğunu öğrenmesinin ardından çift, evlilik kararı aldı. Bodrum’da yaşayan Candaş Arın, geçen günlerde sevgilisine evlilik teklif etti. Arın ile Özyılmazel, ilk kez geçen ay Çeşme’de beraber objektiflere takılmıştı.

ÖNCE TWİTTER'DAN AÇIKLADI

Özyılmazel’in ağustos başında hamile olduğunu öğrendikten sonra twitter sayfasından da bunu duyurduğu ortaya çıktı. Bebek haberini alınca çok sevinen Özyılmazel, “Kız, erkek farketmez. Sağlıklı olsun yeter, net” tweet’ini attı. Kız kardeşi Ayşe Özyılmazel’in aksine gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Zeynep Özyılmazel, ilk eşi iş adamı Kerem Ertan ile geçen yıl eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

Özyılmazel, 3 yıl süren evliliklerini aldatma yüzünden değil, şiddetli geçimsizlik nedeniyle bitirme kararı aldıklarını açıklamıştı. Özyılmazel’in babası Neco da, uğruna 2007 yılında 33 yıllık eşi Oya Germen’den boşandığı sevgilisi İdil Erge, 1 aylık hamileyken nikah masasına oturmuş, 2008 yılında kızı Leyla, 2010’da da oğlu Ali Nejat dünyaya gelmişti. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com