Pamukoğlu Meclise Girecek 5 Partiyi Açıkladı!

Pamukoğlu Meclise Girecek 5 Partiyi Açıkladı!
Osman Pamukoğlu, partisinin Döşemealtı İlçe Başkanlığının açılışını yaptı..

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Antalya'da yaptığı konuşmada Haziran ayındaki seçimle TBMM'ye CHP, MHP, AK Parti, BDP ve HEPAR'ın gireceği öngörüsünde bulundu.

HEPAR da GİRECEK
Ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Antalya Şubesini ziyaret eden Pamukoğlu, burada Şube Başkanı Ali Kuş'tan derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Pamukoğlu, burada yaptığı konuşmada, gelecek genel seçimlere 16 partinin gireceğini, bunlardan birinin de HEPAR olduğunu söyledi. Pamukoğlu, 60 il ve 500 ilçede örgütlü olduklarını ve seçim çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Listede 5 parti var
Pamukoğlu, halkın parti olarak MHP, CHP ve AK Parti dışında bir güç göremediğini ifade ederek, "Halk güç görmüyor. Parti olarak MHP, CHP ve ampulcü partiyi biliyor. Bu üçü, PKK partisi ve biz, Meclis'e gireceğiz" diye konuştu.

Cumhuriyet tarihi boyunca 157 siyasi parti kurulduğunu bildiren Pamukoğlu, halkın destekleriyle kurulan tek parti olduklarını savundu.

Pamukoğlu, birleşme düşünmediklerinin altını çizerek şunları söyledi:

Giy kispetini gel

"CHP, MHP, 'HEPAR oylarımızı bölecek' diyor, herkesi bir endişe sardı. 'Bizi bölüyorlar' diyorlar. Siz bütün müsünüz? Bu birleşme lafları bana ilk günden beri geliyor. Bu senin dediğin 'Ben de güreşeceğim' demeye benziyor. Giy kispetini gel. Niye birleşiyoruz? Bizim ağırlığımız bize yeter, lüzumsuz ağırlık taşıyamayız."

Pamukoğlu, konuşmasının ardından basına kapalı olarak bir süre gazilerle sohbet etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com