Panayır büyük ilgi görüyor

Panayır büyük ilgi görüyor
Kütahya'nın Simav ilçesinde bu yıl 78. kez kapılarını halka açan Ticaret ve Turizm Panayırı vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

 Kütahya'nın Simav ilçesinde bu yıl 78. kez kapılarını halka açan Ticaret ve Turizm
Panayırı vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

 İlçe merkezi bitişiğinde 170 dönümlük Yeşil bir alan üzerine kurulan Simav Panayırının 12 Ağustos Çarşamba günü sona ereceği bildirildi. Panayır alanında belediyenin kendilerine gösterdiği alanlara 500 dolayında işyeri açan esnaflar vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışveriş imkanı sunarken panayır alanı içerisinde yer alan Lunapark bünyesinde bulundurduğu oyuncak ve eğlence merkezleriyle küçük büyük toplumun tüm kesimine gönüllerince eğlenme fırsatı sunuyor. Vatandaşlar alışveriş çadırlarından ucuza kaliteli alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken özellikle çocuklar ve gençler Lunaparkta eğlenmeyi tercih ediyor.
Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte panayır alanında iş yeri açan esnafları gezerek hayırlı ve bol kazançlı günler dileyen Belediye Başkanı Kasım Karahan'a esnaflar Simav'da bulunmaktan ve kendilerine gösterilen ev sahipliğinden son derece memnun kaldıklarını bildirdi. Esnaflar,” Simav Panayırı başka yörelerdeki panayırlara hiç benzemiyor. Burada bulunmaktan hem bizler hem de kaliteli malları ucuza alarak kazançlı alışveriş yapan vatandaşlar memnun kalıyor. Gelecek yıllarda da Simav'a gelmeye şimdiden söz veriyoruz” şeklinde konuştu. Bu yıl kapılarını 78. kez vatandaşlara açan geleneksel Simav Ticaret ve Turizm Fuarı'na Ege başta olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinden çok sayıda vatandaş katılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com