Panpiş Twitter'a reklam alacak

Panpiş Twitter'a reklam alacak
Hilal Cebeci, Twitter'ı para kaynağı olarak kullanmaya karar verdi. Cebeci sayfasına reklam almaya başladı.
Geçtiğimiz yıl açtığı Twitter hesabına dikkat çekmek ve takipçi sayısını (topluluk) artırmak için hayranları ile samimi bir ilişkiye giren ve onlara her gece yatmadan önce özel hayatından parçalar sunan Hilal Cebeci, ülkemizde Twitter’ın tanınmasına ve bir çok kişinin Twitter’a üye olmasına vesile olmuştu.
 
Twitter’daki popülaritesi Hilal Cebeci’ye bir çok iş olanağı ve tekrar televizyonlara çıkma,erkek dergilerine kapak olma şansını sundu. Okan Bayülgen’in başını çektiği magazin dünyasından ardı ardına program çıkma teklifleri alırken, Twitter’da paylaştığı fotoğraf/videoların erkek takipçilerden aldığı olumlu tepkiler erkek dergilerine kapak olmasının yolunu açtı.

Hilal Cebeci’nin katıldığı yerel festivaller, verdiği konserler de ciddi biçimde arttı.
 
Hilal Cebeci, Twitter’da son dönemde belirli aralıklarla satın aldıkları ile birlikte 1.1 milyona ulaşan takipçi sayısını paraya çevirmeye başardı. Hem yarattığı içerikler hem de verdiği ödüller (ikisi aynı şey aslında) ile Twitter’da kendi topluluğunu oluşturmayı başaran ve magazin dünyasının ilgisini çekmeyi başaran Hilal Cebeci, bu gücün verdiği popülerliği iyi kullandı. Ancak bu popülarite ve getirdiği maddi kazanç Hilal Cebeci’ye ve ekibine yetmemiş olacak ki, dün itibariyle şarkıcı yeni bir pazarlama yöntemi ile karşımıza çıktı.
 
Hilal Cebeci, yeni açılan sitesi ile artık Twitter hesabından reklam içerikleri yayınlamaya başlayacağını duyurdu.

Hilalcebecireklam.com adresinde ayrıntılarını görebileceğiniz ve Hilal Cebeci Marketing Agency olarak duyurulan proje ile artık ünlü isim Twitter’da farklı konseptlerde reklam içerikleri yayınlayacak.

Markalar Hilal Cebeci’nin Twitter sayfasının arka planına reklam verebilecek, Hilal Cebeci’ye ürünleri hakkında tweet yazdırabilecek veya daha yüksek bütçeli çalışmalar yaparak Hilal Cebeci’nin fotoğraf veya videolarında ürünlerinin yer almasını sağlayabilecekler. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com