Panpişi tahtından etti!

Panpişi tahtından etti!
Bakın zirveye kim yerleşti?

Gazeteler, dergiler, TV kanalları ve haber sitelerinde yayınlanan tüm haberlerin incelenmesi yoluyla hazırlanan rapora göre, Türkiye'nin en çok konuşulan ünlüler listesinde ilk sıraya yeniden İbrahim Tatlıses yerleşti.
 
İBRAHİM TATLISES, YENİDEN ZİRVEDE
 
Geçtiğimiz aylarda sağlık sorunlarıyla sıkça gündeme gelen Tatlıses, Almanya'da kafatasından geçirdiği başarılı ameliyat nedeniyle medyada sıklıkla yer aldı. Hastanede, olay günü ile ilgili ilk kez resmi ifade veren Tatlıses, Erdoğan'ın kendisini ziyaret etmesiyle de sıkça konuşuldu. İbrahim Tatlıses, gazete, dergi, TV kanalı ve haber sitelerinde toplam 2 bin 412 haber ile yansıma buldu.
 
"SOMALİ'YE YARDIM ZİYARETİ" AJDA PEKKAN'I YUKARIYA TAŞIDI
 
Geçtiğimiz ayın en çok konuşulan bir diğer ismi, Ajda Pekkan oldu. Pekkan'ın Başbakan Erdoğan ile Somali'ye yaptığı ziyaret medyadan da büyük ilgi gördü. Somali'ye yardım için Kuruçeşme'de konser düzenleyeceği konusuyla da dikkatleri üzerine çeken Süperstar'ın reytinginde yüzde 81 oranında artış yaşandı.
 
Somali'ye giden ünlüler arasında yer alan Nihat Doğan, sosyal medyada yapılan yorumlar ve aldığı eleştiriler ile gündemdeydi. Survivor yarışmasının bitmesinin ardından popülaritesinde düşüş gözlenen Nihat Doğan, Somali ziyaretiyle yeniden ilgi odağı oldu. Oynadığı reklam filmiyle de konuşulan şarkıcı hakkında yapılan haber sayısı tam iki katına çıktı.
 
SÜRPRİZ POPÜLARİTE TAT VERMEDİ
 
Ayın en çok konuşulan ünlüleri listesine bu ay sürpriz bir isim giriş yaptı: Uğur Arslan...Arslan'a ilginin nedeni ise, Almanya'daki Deniz Feneri soruşturması kapsamında gözaltına alınmasıydı. Daha sonra serbest bırakılan ünlü sunucu, konuyla ilgili açıklamalarıyla da medyanın yakın markajına girdi. Arslan, toplam 1.292 haberde yansıma buldu.
 
MÜZİĞİ BIRAKACAĞINI AÇIKLADI HABER SAYISI DÖRT KAT ARTTI

 
Geçtiğimiz ay bir mektup yazarak müziği bırakacağını duyuran Teoman, sanat camiasında ve sevenlerinde şok etkisi yarattı. Mektubun ardından bunalımda olduğu söylentileriyle sıkça yansıma bulan ünlü rockçı, bunlara cevaben yaptığı açıklamayla da sıkça gündeme geldi. MTM'nin raporuna göre haberlerinde 4 kat artış yaşanan Teoman, ay boyunca toplam 1.119 habere konu edildi.
 
PANPİŞ'İN LİDERLİĞİ KISA SÜRDÜ
 
Temmuz ayında Twitter hesabında paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraflarıyla gündeme bomba gibi düşen ve medyada haber rekoru kırarak zirveye yerleşen Hilal Cebeci'nin liderliği kısa sürdü. Geçen ay 3 bin 201 haber ile medyada büyük bir çıkış yakalayan Cebeci'nin haber sayısı 694'e geriledi. Hakkında yapılan haber sayısı dört buçuk kat azalan Cebeci'nin popülaritesini artırmak için önümüzdeki günlerde nasıl hamleler yapacağı merak konusu...
 
İŞTE AĞUSTOS AYINDA MEDYANIN EN ÇOK KONUŞTUĞU ÜNLÜLER:
 
İbrahim Tatlıses (2.412 haber/yazı)
Ajda Pekkan (2.400 haber/yazı)
Nihat Doğan (1.565 haber/yazı)
Demet Akalın (1.315 haber/yazı)
Uğur Arslan (1.292 haber/yazı)
Seda Sayan (1.162 haber/yazı)
Sertap Erener (1.145 haber/yazı)
Sinem Kobal (1.129 haber/yazı)
Teoman (1.119 haber/yazı)
Hadise (1.029 haber/yazı)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com