Panter Kader gole geçit vermiyor

Panter Kader gole geçit vermiyor
Bu yıl vatandaşlara kapılarını 79. kez açan Simav Ticaret ve Turizm Panayırı, renkli görüntülere sahne oluyor.

Bu yıl vatandaşlara kapılarını 79. kez açan Simav Ticaret ve Turizm Panayırı, renkli görüntülere sahne oluyor.
4 Ağustosta sona erecek panayırda vatandaşların büyük bir kısmı ucuz alışverişin telaşına düşerken, gençler Lunaparkta eğlenmeyi tercih ediyor. Lunapark bünyesinde koruduğu kalesine penaltı atışları yaptırarak geçimini sağlayan 'panter' lakaplı Kader Danışoğlu, bir haftadır kalesine gol atabilen bir babayiğidin çıkmadığını söyledi.
Nizami ölçülerdeki kalesinde tek penaltı atışını gole çevirenlere çeşitli hediyeler sunan bayan kaleci Kader Danışoğlu (19) tam bir futbol tutkunu.
Simav panayırına Balıkesir'in Havran ilçesinden geldiğini belirten Kader Danışoğlu, 'Bana gol atacak babayiğit daha anasının karnından doğmadı. Anam beni kaleci olarak doğurmuş' dedi.
3 TL karşılığında koruduğu kalesine tek penaltı atışını gole çevirenlere çeşitli armağanlar verdiğini belirten Kader, 'Bugüne kadar gol atma başarısı gösteren Simavlı genç sayısı çok az çıktı. Erkekler beni görünce kesin gol atarım gözüyle bakıyorlar ancak penaltı atışından sonra yanıldıklarının farkına varıyorlar. Hatta Bazıları üst üste 10 atış yapıyor ama beni geçmesi imkansız' diyerek iddialı konuştu.
En büyük idealinin büyük bir takımın kalesini korumak olduğunu ifade eden Kader, 'Bayan oluşum buna engel oluyor. Memleketim Havran'da bazı futbol takımlarından transfer teklifleri alıyorum, ancak benim için en ideali Türkiye'nin değişik bölgelerinde açılan panayır ve fuarları gezerek bol para kazanmak' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com