Para vermeyince annesini bıçakladı

Para vermeyince annesini bıçakladı
Adana'da 60 yaşındaki bir kadını 40 yaşındaki öz oğlu para vermediği gerekçesiyle döverek hastanelik etti.

Yaşlı kadın hastaneden çıktıktan sonra komşusuyla birlikte emniyete gelerek oğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

44 yıl önce evlenen ve bu evliliğinden 3 çocuğu olan 60 yaşındaki Selime Özdemir'in başı ortanca oğlu Kadir Özdemir (40) ile dertte. Evli olan ve kısa süre önce eşi kendisini sürekli dövdüğü için terk eden Kadir Özdemir para vermediği gerekçesiyle bu kez de annesini dövdü. Madde bağımlısı olduğu için sürekli annesi ve babasından para isteyen Özdemir, annesi ve babası para vermeyince annesini hastanelik edinceye kadar dövdü. Oğlundan yediği dayak ile gözleri ve yanağı moraran, kulağı zarar gören yaşlı kadın taburcu olduktan sonra oğlu hakkında şikayetçi olmak üzere önce Cumhuriyet Savcılığı'na ardından ise Adana Emniyet Müdürlüğü'ne gitti. Yaşlı kadın oğlunun yakalanması ve cezaevine girmesi için şikayette bulundu.

Emniyet kapısında güçlükle ayakta duran yaşlı kadın oğlunun işsiz olduğu için sürekli eşini ve kendisini dövdüğünü belirterek, "Oğlum beni 5 kez dövdü. Ama evlattır diye şikayetçi olmadım. Oğlum eşini sürekli dövdüğü için iki çocuğu olmasına rağmen eşi evini bırakıp kaçtı. Şimdi de sürekli babasını ve beni dövüyor. En son bizden para istedi bende yok deyince beni yere yatırıp dövdü. Yüzüm ve gözlerim mosmor oldu. Ama artık yeter oğlumdan şikayetçiyim. Onu cezaevine atsınlar" dedi.

Oğlunun tiner, esrar ve eroin kullandığını bu nedenle de kendilerden para istediğini anlatan yaşlı kadın Özdemir, gözyaşları içinde, "Benim içim acıyor ben ağlamayım da kim ağlasın. Öz oğlum beni ve babasını dövüyor" diye konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com