'Parayı Allah veriyor'

'Parayı Allah veriyor'
Çeçen Lider Ramzan Kadirov, Hilary Swank ve Van Damme'lı milyon dolarlık partide 35. yaşını kutladı.

Çeçen Lider Ramzan Kadirov 35. yaş gününü milyon dolarlık bir partiyle kutladı. Dünyaca ünlü şarkıcılar ve Hollywood yıldızları milyonlarca dolar karşılığında çarşamba gecesi daha önce Rus uçakları tarafından bombalanan Çeçenistan'ın başkenti Grozni'ye gitti. Ancak, 5 Ekim 1976 doğumlu olan Kadirov, yıldızların doğum günü için geldiğine ilişkin iddiaları yalanlayarak, yapılan bu kutlamaların Rusya hükümeti tarafından ödendiğini ve Çeçenistan'ın başkenti Grozni'nin kuruluşunun 193. yıldönümünün kutlandığını söyledi.


Daha önce doğum günü nedeniyle Çeçenistan'da kutlama yapılmasını yasakladığına ve kendisine hediye alacak hükümet yetkililerinin de görevine son verileceği uyarısında bulunduğuna ilişkin haberler yapılan Kadirov, doğum gününe ilişkin haberlere çok kızdı. Kadirov, “Benim doğum günümde herhangi bir tören ya da kutlama düzenlenmesi söz konusu değil. Zaten ben doğum günü çerçevesinde kutlama yapılmasını yasakladım” dedi.

OSCAR ÖDÜLLÜ KONUK
Çeçenistan'da bir alışveriş merkezinin açılışına katılacağı söylenen Oscar ödüllü yıldız Hilary Swank, geçen salı günü Türkiye üzerinden Çeçenistan'a uçmuştu. Yine Belçikalı ünlü aktör Jean-Claude Van Damme'ın dışında, ünlü İngiliz keman virtüözü Vanessa Mae'nin önceki gece 500 bin dolar karşılığında konser verdiği de belirtildi.

Kadirov parayı nereden bulduğu sorusunu, “Allah bize veriyor. Bilmiyorum bir yerlerden geliyor işte” diye yanıtladı. Kadirov, etkinlikler sırasında içinde dev alışveriş merkezleri, hotel ve konferans merkezinin de yer aldığı 3 gökdelenin açılışını da yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com