Pargalı son nefesini verdi

Pargalı son nefesini verdi
Star'da yayınlanan Muhteşem Yüzyıl'da Pargalı İbrahim Paşa'nın öldürüldüğü sahne milyonları ekrana kilitledi

Muhteşem Yüzyıl'da İbrahim Paşa devri sona erdi. Pargalı dün geceki bölümde cellatlara teslim edildi.

Saruhan çiftliğinde başlayan ve yıllardır süren büyük dostluk sona erdi. Süleyman, dün geceki bölümde Pargalı İbrahim’i dilsiz cellatlara teslim etti.

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın en önemli karakterlerinden biri olan İbrahim Paşa, diziye veda etti. Sultan Süleyman'ın en yakın dostu, arkadaşı, sırdaşı İbrahim Paşa, cellatlar tarafından boğularak öldürüldü.

TERBİYE EDİLMEYİ HAZMEDEMEDİ

Pargalı Fransız elçisiyle Bursada buluşur. Orada bir de anlaşma yaparlar. Anlaşmanın girişinde Kanuni'yi aslana kendisini de aslan terbiyesicisine benzetir. Kanuni bu benzetmeye çok kızar. Şeyhülislamdan fetva alır ''Nasıl öldürürsem caizdir'' diye o da,  ''Uyurken'' der.

Evinde öldürtemeyeceği için saraya çağırır. Yedirir içirir kendisinden keman çalmasını ister. Keman çaldırır. Sarayda ağırlar. Uyuyunca da dört tane dilsiz infazcıyı odasına gönderir ve Pargalı İbrahim'i boğdurtarak öldürür.

Pargalı İbrahim Paşa karakterine hayat veren Okan Yalabık da diziye veda etmiş oldu.

Tatil için Amerika’ya gitmeye hazırlanan Okan Yalabık'ın Eylül ayına kadar dinlenmeyi planladığı öğrenildi.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Muhteşem Yüzyıl ekibi Karaköy’de bir lokantada Okan Yalabık’a veda gecesi düzenledi. Gecede söz alan Halit Ergenç (Sultan Süleyman) Okan Yalabık’ı özleyeceğine dair duygusal bir konuşma yapınca, Okan Yalabık gözyaşlarını tutamadı. Duygusal gecede söz alan tüm oyuncular, Okan Yalabık'ın eksikliğini hissedeceklerini belirtti.

MERYEM UZERLİ ÜZGÜN

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın ezeli rakibini canlandıran Pargalı İbrahim Paşa (Okan Yalabık) özel hayatında dizi arkadaşlarıyla sıkı bir dostluk kurdu. Onun gidişine dizideki rol arkadaşı Meryem Uzerli (Hürrem Sultan) dâhil tüm dizi oyuncuları oldukça üzüldü. İbrahim Paşa dizidekinin aksine, özel hayatında Meryem Uzerli ile oldukça iyi anlaşıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com