Pargalı'ya Özendi Zam İstedi, Kovuldu!

Pargalı'ya Özendi Zam İstedi, Kovuldu!
Çocuklar Duyması'nda oynayan Vatan Şaşmaz yapımcısından zam istedi. Talebi kabul edilmediği gibi dizi kadrosundan da çıkarıldı...

Muhteşem Yüzyıl isimli dizide 'Pargalı İbrahim' rolünü canlandıran Okan Yalabık, "Beni ya öldürün ya da ücretimi artırın" diye rest çekti. Oyunculuğu çok beğenilen ve diziye katkısı büyük olan Yalabık'ın bu resti işe yaradı ve yapımcısı haftalık ücretini 8 bin liradan 15 bin liraya çıkardı. Ancak herkes Yalabık kadar şanslı değildi.

8 bin TL istedi

Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz, uzunca bir süredir Birol Güven'in senaryosunu yazıp yönettiği 'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Engin' karakterini oynuyordu. Fakat dizinin son bölümlerinde Engin'in olmaması dikkatlerden kaçmadı. Duyumlara göre ünlü sunucu Birol Güven'den bölüm başına aldığı 5 bin liranın yükseltilmesini istedi. Güven'in, ünlü oyuncu ve sunucuya, "Dizi saatlerinin indirilmesinin gündemde olduğu şu dönemde sana şu anlık bir zam yapamam. Ancak ilerleyen dönemde bakarız" dediği iddia edildi.

Israr edince...

Şaşmazın ise haftalığının 5 bin liradan 8 bin liraya çıkmasında ısrarcı olduğu ve bu nedenle de Birol Güvene rest çektiği ileri sürüldü. Bunun üzerine ünlü yapımcının Şaşmaz'ın dizideki 'Engin' karakterini uzun bir yolculuğa yollayarak rolüne son verdiği belirtildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com