Paris'te yakında erkek kalmayacak!

Paris'te yakında erkek kalmayacak!
Dünyayı bekleyen en büyük problemlerden biri kısırlık!
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hakan Özörnek verdiği rakamlarla ve yaptığı açıklamalarla dünyayı bekleyen en büyük tehlikelerden birini açıkladı. Hakan Özörnek "Kısırlık özellikle erkeklerde ciddi artışta. Sperm çevresel faktörlere çok duyarlı bir hücre. Elli sene öncesiyle bugünkü sperm ortalamaları arasında ciddi bir düşüş var. 2010 yılında Dünya Sağlık Örgütü sperm sayısı normalde yirmi milyonken on beş milyona düşürdü. 
 
Biz on sekiz milyonu kısır kabul ediyorduk. Sağlık örgütü dedi ki bu sayıyı kısır kabul edersek herkes kısır sayılacak. Dolayısıyla erkek kısırlığında böyle bir artış var. Sebep yaşam tarzımız. Yaşama stresi, egzoz gazı, ozon deliği ve yediğimiz neredeyse her şeyin içinde katkı maddesi var. 
 
Mesela domates yiyorsunuz içinde fitoöstrojen var. Hepimizin cebinde cep telefonu önünde laptop. Bir elektromanyetik alanda yaşıyoruz. Bütün bunlar sprem kalitesini olumsuz etkiliyor. Paris'te bir çalışmada 2023'te Paris'te normal spermli erkek kalmayacağını açıklamışlar." (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com