"Partimiz seçim startını verdi"

"Partimiz seçim startını verdi"
Saadet Partisi (SP) Eskişehir il başkanı Fesih Bingöl, 12 Mart 2011'de Ankara'da yapılan görkemli seçime hazırlık toplantısında hem Türkiye hem de bütün insanlık için tarihi önemi olan 12 Haziran seçimlerinin startının verildiğini söyledi.

Saadet Partisi (SP) Eskişehir il başkanı Fesih Bingöl, 12 Mart 2011'de Ankara'da yapılan görkemli seçime hazırlık toplantısında hem Türkiye hem de bütün insanlık için tarihi önemi olan 12 Haziran seçimlerinin startının verildiğini söyledi.
İl binasında basın toplantısı düzenleyen Bingöl, Eskişehir İl Başkanlığı olarak partimizden aday adaylığı başvuru sürecini başlattıklarını belirterek,Milletvekili aday adayları müracaatları 14-22 Mart 2011 tarihleri arasında Saadet Partisi il başkanlığına yapılacağını ifade etti.
12 Haziran seçimlerinin Saadet Partisi, AK Parti, CHP arasında geçeceğini vurgulayan Bingöl, 'Bu seçimlerin favorisi Saadet Partisi'dir. Önce ahlak ve maneviyat söylemi ile yola çıkan maddi ve manevi kalkınmayı esas alan Türkiye'mizin siyasetinin son 42 yılını formatlayan mazlumların, mağdurların, ezilmişlerin, zulme uğrayanların haklarını önceliyen iktidar olduğu dönemlerde işçinin, memurun, emeklinin, çiftçinin, esnafın, sanayicinin, öğrencinin, ev kadınının, gençlerin sorunları için çözüm üreten ve bu konuda başarı kaydeden, küresel emperyalizmin karşısında olan, 74 milyon insanın kardeşliğini ve saadetini esas alan, programları ile ağır sanayi hamlesini başlatan ekonomik ve sosyal alanlarda proje üreten ve uygulayan milli görüşün tek temsilcisi Saadet Partisini parlamentoda temsil edecek milli görüşün temel ilke ve uygulama esaslarına bağlı,ahlaki ve manevi değerlere önem veren, mazisi temiz, Eskişehir le bütünleşmiş şahsiyetler Saadet Partisinden milletvekili aday adaylığı müracaatında bulunabilirler' dedi.
42 yıllık Milli Görüş hareketinin tek temsilcisi olduklarını söyleyen Bingöl şunları söyledi: 'Saadet Partisi'nin en büyük gücü inancı, teşkilatları ve temsil ettiği bu millettir. Milletimizin huzur ve refahının teminatı olan partimizin iktidarı için teşkilatlarımız ve bütün görevlilerimiz toplumumuzun her kesimini kucaklayarak, çalışmalarını yürütmektedir. Haziran 2011 seçimlerini önemli bir fırsat olarak gören teşkilat mensuplarımızla birlikte geceli gündüzlü çalışarak asrı değiştiren ve asra yön veren Milli Görüşü'ü tekrar iktidara taşıyacağız. İnanç ,gayret ve mücadele azmiyle Türkiye tarihine adını altın harflerle yazdıran merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın özlemini duyduğu yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir dünyayı Eskişehir'li halkımızla birlikte kurmak için gayretle çalışacağımızı kamuoyumuzla paylaşır, Cenabı Allah tan yar ve yardımcımız olmasını dileriz.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com