Paspal halinden eser kalmadı

Paspal halinden eser kalmadı
Bir süre önce perişan halde objektiflere yakalanan ve hayranlarını endişelendiren 'Evde Tek Başına' filminin yıldızı Macaulay Culkin, işleri yoluna koymuşa benziyor.

Tüm dünyada beğeniyle izlenen 'Evde Tek başına' filmiyle çocuk yaşta şöhreti yakalayan Macaulay Culkin, New York sokaklarında dolanırken objektiflere yakalandı.

İngiliz basınıdnan The Daily Mail sitesind eyer alan habere göre; Bir süre önce perişan halde objektiflere yakalanan Culkin, hayranlarını endişelendirmişti.

Üzerindeki eski püskü kıyafetler, depresif görünümü ve yalnız olması nedeniyle Culkin, objektiflerden saklanmaya çalışmıştı. Bir süredir depresyonda olduğu konuşulan eski çocuk yıldızın, yayınlanan son görüntüleri ise sevenlerini rahatlattı. Kısa bir tatil yaptığı Miami'den New York'a döndüğünde objektiflere yakalanan Culkin, bu kez oldukça sağlıklı ve iyi görünüyordu.

Depresif ruh halini tatilde atlatmış görünen Culkin, oldukça şık ve bakımlı görünümüyle dikkat çekerken kameralardan kaçmaya da gerek duymadı. Uyuşturucu bağımlısı olduğu da öne sürülen Culkin bu iddiaları yalanlamıştı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com