Patlamadan bu kez kaçamadı

Patlamadan bu kez kaçamadı
Eskişehir'de, 32 gün önce bir parke dükkanında meydana gelen patlamada ağır yaralanan ve tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybeden kişinin, 20 yıl önce yine bir patlamada yaralandığı ortaya çıktı.

2 gün önce yaşanan patlamada ölen işçinin ise anne ve babasıyla son telefon görüşmesini olaydan 15 dakika önce yaptığı öğrenildi.
15 Mayıs 2009 tarihinde Tunalı Mahallesi Gaffar Okkan Caddesi'ndeki bir parke dükkanında meydana gelen patlamada vücudunun yüzde 65'i yanan ve tedavi gördüğü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybeden Hasan Çolak'ın (58), 20 yıl önce yine bir patlama olayında yaralandığı belirlendi. Patlamanın yaşandığı iş yerinde 15 gün önce çalışmaya başladığı öğrenilen emekli 2 çocuk babası Hasan Çolak'ın ağabeyi İbrahim Çolak, 'Kardeşim, Altınevler'de 20 yıl önce de soba patlaması neticesinde yaralanmıştı. Deri nakli olmuştu. Bu kez yaşadığı bu patlamada kurtarılamadı. Acımız büyük' dedi.
Öte yandan 2 gün önce Bahçelievler Mahallesi Namık Kemal Sokağı'ndaki 3 katlı bir binada doğalgaz sızıntısı sebebiyle meydana gelen patlamada, alevlerin arasında kalıp 3. kattan atlayarak ağır yaralanan ve tedavi altına alındığı ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ölen işçi Atilla Ülker'in (32), patlamadan 15 dakika önce Bursa'daki kız kardeşinin yanından dönüş yolunda olan babası Recep ve annesi Gülseren Ülker'i telefonla aradığı öğrenildi. Ülker'in işten eve geldiğini haber verdiği ve nerede olduklarını öğrendiği anne ve babası, telefon görüşmesinden 15 dakika sonra evlerine ulaşamadan aldıkları patlama haberiyle yıkıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com