'Pavyon, tarzına yakın'

'Pavyon, tarzına yakın'
Arto’dan Demet’e pavyon şarkıcısı benzetmesi!..

Etiler’de geçtiğimiz aylarda karşılıklı küfürleşip kavga eden ardından karşıklı birbirlerini mahkemeye veren şarkıcı Demet Akalın ile Arto’nun arasında sular bir türlü durulmuyor.

Akalın, önceki gün twitter’da kullanılmış sahne kostümlerini pavyonda çalışanlara vereceğini açıklayınca mahkemelik olduğu Arto’nun diline düştü. Sivri dilli şarkıcı Arto önceki gün yine twitter’da Demet Akalın’ı hedef aldı.

'PAVYON, TARZINA YAKIN'

Sosyal medyada dikkatleri çeken polemik Demet Akalın’ın twitter sayfasına “Adana’da Bursa’da pavyonda çalışan varsa haber etsin bana... Eski sahne kıyafetlerimi göndereceğim” diye yazmasıyla başladı.

Bu sözler üzerine Arto ise “Hayret hayret. Bir kadın şarkıcımız imana gelmiş ve birilerine yardım edecekmiş. Sonunda iyi birimi olacak dersiniz. Ben inanmam. Yani o elbiseleri herhalde normal sivil vatandaş giyemeyeceğine göre tabii ki tarzına yakın insanlar giyecektir ama dedim ya bu bile güzel” diye yazarak Akalın’ı pavyon şarkıcısına benzetti.

Arto’nun kavgada bile söylenmeyecek bu sözlerinden sonra Demet Akalın’ın nasıl bir cevap vereceği ise şimdiden merak konusu oldu. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com