Pazarlama Bölümü Öğrencileri Pazarlama Zirvesine Katıldı

Pazarlama Bölümü Öğrencileri Pazarlama Zirvesine Katıldı
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, ‘Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2012’ ve ‘Pazarlama Fuarı 2012’ etkinliklerine katıldı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, ‘Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2012’ ve ‘Pazarlama Fuarı 2012’ etkinliklerine katıldı.
Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, “Pazarlama İletişim Teknikleri” dersi kapsamında Öğretim Görevlisi Pınar Köseoğlu koordinatörlüğünde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ‘Sizin Hikâyeniz Ne?” konulu Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2012 ve Pazarlama Fuarı 2012 etkinliğine katıldı. CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, Eventus Org. Fuarcılık ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Yiğit Albaraz ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri Firması Yönetim Kurulu Başkanı T. Murat Kolbaşı ile tanışma fırsatı bulan öğrenciler kariyer planlarına yeni bir bakış açısı oluşturdu.
Seçkin firmaların başarı öykülerinin paylaşıldığı oturumların mesleğe olan bakış açıları üzerinde çok olumlu etkisi yaptığını belirten Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu Pazarlama Programı öğrencileri, motivasyonlarının artması bakımından etkinliğin faydalı olduğunu belirtti. Etkinlik, Sultanahmet Meydanı, Kapalı Çarşı, Topkapı Sarayı Müzesi ve Ayasofya Müzesinin gezilmesi ve öğrencilerin katılım belgelerini almasıyla son buldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com