Pazarlar belediyesinden çevre düzenlemesi

Pazarlar belediyesinden çevre düzenlemesi
Kütahya'nın Pazarlar ilçe Belediyesi tarafından çevre düzenleme çalışmalarına hız verildiği bildirildi.

Kütahya'nın Pazarlar ilçe Belediyesi tarafından çevre düzenleme çalışmalarına hız verildiği bildirildi.
Bahar aylarının gelmesi ile Pazarlar Belediyesi tarafından ilçe içersindeki park ve refüjler çevre düzenlemesi çerçevesinde çiçekler ile güzelleştiriliyor.
Çevre düzenleme çalışmalarının önemine vurgu yapan Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, 'Halkımızın ilçesinden onur duyduğu, görselliğin öne çıktığı, görenlerin takdir ettiği, hoş bir ilçe için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda ilçemizin en önemli yeri olan Cumhuriyet meydanındaki refüjler ve Pazarlar Meslek Yüksekokulu kampus alanındaki çimli kısımlar çiçeklikler yapılarak ayrı bir görsellilik kazandırıldı. Çalışma yaptığımız bu alanlarda yaklaşık bin 500 adet değişik çiçek fidanları dikildi. Tüm bu çalışmaları yaparken de bazılarının düşündüğü gibi asıl işleri ihmal etmiyoruz. Yol, su, kanalizasyon, park, bahçe, inşaat gibi çalışmalarımız da devam ediyor. İlçemiz için yapılacak çok önemli işlerimiz var. Bir plan ve program dâhilinde yolumuza devam ediyoruz. Önemli olan iyi niyetli olmak ve gerçeği inkAr etmeden görebilmektir. Niyet hayır, akıbet hayır diyoruz. İlçemiz için ne yapılsa azdır, daha fazlasını, daha güzelini yapmak idealimizdir. 'Cadde ve kavşaklarımıza yaptığımız bakımlar sayesinde yemyeşil bir Pazarlar görünümü olmasını amaçlıyoruz. Park, bahçe ve refüjlerimizin daha güzel görünmesi için çeşitli çiçek dikimi gerçekleştirdik. Bunun yanında ayrıca park ve refüjlerdeki bitkilerimizin budama çalışmalarını da yürütüyoruz'' dedi.
Ayrıca Başkan Torun, bakım çalışmalarının tamamının Pazarlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütüldüğünü ve dikimi gerçekleştirilen tüm çiçeklerin Pazarlar Belediyesi tarafından temin edildiğini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com