Pazarlar Belediyesi'nin 2011 yılı faaliyeti oy birliği ile kabul edildi

Pazarlar Belediyesi'nin 2011 yılı faaliyeti oy birliği ile kabul edildi
Kütahya’nın Pazarlar Belediyesi'nin 2011 yılı faaliyet raporu, Nisan ayı olağan Meclis toplantısında görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.

Kütahya’nın Pazarlar Belediyesi'nin 2011 yılı faaliyet raporu, Nisan ayı olağan Meclis toplantısında görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.
Nisan ayı olağan Meclis toplantısında 2011 yılı faaliyet raporu için açılış konuşmasını yapan Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, vatandaşın ikinci defa kendilerine emanet ettiği Pazarlar’ın yaşanabilir güzel bir kent görünümüne kavuşturmak için çalıştıklarını belirterek, "Halkımızın teveccühüne layık olabilmek için bu dönem içerisinde gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Halkımızın onuruna yakışan bir Pazarlar’ı oluşturmak amacı ve heyecanını ilk günkü gibi hissederek, halkımızın bizlere verdiği içten güvene layık olabilmek adına Pazarlarımıza her alanda birçok hizmeti en avantajlı şekilde sunma hedef ve gayemiz durmadan devam etmektedir. Ülkemizin içte ve dıştaki sorunlarını bilerek, görerek kendi ekonomik kaynaklarımızla, halkımızın desteğiyle çağdaş kentleşmenin tüm ürünlerini, sosyal dayanışmanın en güzel örneklerini İlçemize sunmakta hedefimiz arasındadır. Yapacağımız hizmetlerle ilgili olarak bir iş programı yapıp ve bu program dâhilinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İlçemizin altyapısını güçlendirdik. Bu çerçevede İlçemizin kanalizasyon sistemini sil baştan yeniledik. İlçemizin alt yapı sorununu kökten çözülecektir. İlçemizde Anadolu Öğretmen Lisesi inşaatı revam ediyor. Elektrik hatlarının yer altına alınma çalışmaları devam ediyor. Biz belediye olarak şeffafız, her vatandaşımıza da kapılarımız açıktır. Gelin belediyemize her konuda bilgiyi alın. Bu sizin doğal hakkınızdır. Pazarlar Belediyesi'nin sadece İller Bankası'na borcu var. Bu borç da aylık olarak ödenmektedir. Hiçbir resmi kurum ve kuruluşlara borcumuz yoktur” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com