Pazarlar Meslek Yüksekokulu'na eşya

Pazarlar Meslek Yüksekokulu'na eşya
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, 12 yıllık Meslek Yüksekokulu hasreti sona eriyor. Pazarlar Meslek Yüksekokulu 2009-2010 eğitim öğretim yılında, gıda teknolojisi, pazarlama, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi (birinci ve ikinci öğretim ile) açılıyo

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, 12 yıllık Meslek Yüksekokulu hasreti sona eriyor. Pazarlar Meslek Yüksekokulu 2009-2010 eğitim öğretim yılında, gıda teknolojisi, pazarlama, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi (birinci ve ikinci öğretim ile) açılıyor.
Pazarlar Meslek Yüksekokulu'nun malzemeleri gelmeye başladı. Dumlupınar Üniversitesi tarafından gönderilen Bilgisayarlar, Bilgisayar masaları, dolaplar ve sıralar Pazarlar Meslek Yüksek okuluna geldi.
Eşyaların gelmeye başlaması ile birlikte ilçe halkında ayrı bir heyecan başladı. İlçe halkı üniversite öğrencilerini karşılamak için hazırlıklara başladı.
Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, “İlçemizin olmazsa olmazlarından olan Meslek Yüksekokulu'muz 2009-2010 eğitim ve öğretim yılında eğitime başlayacaktır. Okulumuzun eşyaları Dumlupınar Üniversitesi tarafından gönderilmeye başladı. Meslek Yüksekokulu'muza bilgisayarlar, bilgisayar masaları, dolaplar ile sıralar geldi ve gelmeye de devam edecektir. Başta Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Güner Önce'ye ve emeği geçen herkese ilçem adına sonsuz şükranlarımı sunarım. Meslek Yüksekokul için birlik ve beraberlik içersinde yapılması gereken her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com