Pazarlar'da çevre düzenlemesi çalışmalar

Pazarlar'da çevre düzenlemesi çalışmalar
Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

 Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Pazarlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde yürütülen çevre düzenleme çalışmaları Meslek Yüksekokul kampusu ile çevresindeki cadde ve sokaklara kilitli beton parke döşemesi ile çevre düzenleme çalışmalarına başlandığı bildirildi.
Pazarlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Meslek Yüksekokul kampus alanı ve çevresindeki cadde ve sokaklara kilitli beton parke döşemesine başlandı. Meslek Yüksekokul kampusu çevresindeki cadde ve sokakların kilitli beton parke taşı döşenmesine başlandı. Yaklaşık 12 bin m2 olan Mithat paşa caddesi ve kaya sokak'ın bir bölümü tamamlandı. Birkaç gün içinde de kalan diğer kısımlar tamamlanacaktır.10 bin m2 Meslek Yüksekokul kampus alanı ise önümüzdeki günlerde başlanarak tamamlanacaktır” diye konuştular.
Pazarlar Belediye Başkanı Ahmet Torun, “Pazarlar şehirleşme adına ve İlçenin bir Üniversite şehri olma adına çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize şehir ve kentleşme adına yapılması gereken her şeyi yapacağız. Meslek Yüksekokul kampusu ve çevresindeki cadde ile sokaklara kilitli beton parke döşenmesine ve çevre düzenlemelerine başladık ve bu hafta sonuna kadar Mithat paşa caddesi ile kaya sokak'ın kilitli beton parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemese tamamlanacak. Daha sonra ise10 bin m2 olan Meslek Yüksekokul kampusunun kilitli beton parke taşı döşemesi ve çevre düzenleme çalışmalarına başlanacaktır. Meslek Yüksekokul öğrencilerimizi çamura bastırmayacağız. Hedefimiz yılsonuna kadar 30 bin m2 kilitli beton parke taşı döşemektir. 2009–2010 eğitim öğretim yılında İlçemiz yeniden Yüksekokul öğrencilerini misafir etmeye başlayacaktır. Üniversite şehri olacak olan İlçemiz için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com